Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látom magamon hogy...

Miért nem látom magamon hogy fogytam 20 kilót? (98kg voltam, most 78 kg)

Figyelt kérdés
Még kb 10 kiló felesleg van rajtam, de nem látom hogy fogytam volna ezt a 20 kilót, még mindig disznónak látom magam. Jó, mások látják rajtam hogy fogytam, de én ha a tükörbe nézek, nem látok nagy változást, csak az arcomon picit. A ruháimon is látom, mert mindegyik nagy rám. De ha tükörbe nézek, nem látom :(. Miért?? Annyira elszomorít ez.
2011. szept. 8. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus. De mindenképpen valami önismereti foglalkozás, csoport. Ez nem normális. És az ilyenfajta önértékelési zavarnak az élet más területeire is kihatása lehet. Sőt tovább megyek, egy ilyen anya gyereke sokkal nehezebben lehet boldog, mivel már anyja sem tud normális értékrendet átadni neki. Ezzel foglalkozni kell és ez független a fogyástól.
2011. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz a tükörbe és ne mérd magad mindennap, mert ez demotiváló!

Az ismerőseid biztosan dicsérnek, hogy milyen jól nézel ki, hallgass rájuk! A ruhák sem hazudnak. Nekem van egy ingem, amibe bele akarok fogyni. Neked is biztosan van kedvenc ruhadarabod, amit akkor hordtál, amikor hetven körüli kiló voltál. Azt nézd, ne a tükröt, és ne a magazinok piszkafa modelljeit!

2011. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tukrot rejsd el! Egy lepedo vagy torulkozo segitsegevel. Etkezesedet megvaltoztattad, rendszeresen mozogsz, tehat dolgozol azert, hogy leadd ezt sulyfelesleget.

Merulj el, koncentralj arra, amin dolgozol, estenkent keszits egy kellemes gy.novenyfurdot, es masszirozd at a testedet, ez jot tesz a leleknek is.

Hetente 1-er merd meg a sulyodat, es megnezheted magad a tukorbe is, de csak hetente 1-er!

2011. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy hétig nem tükörbe nézni? Valahol csak meg kell fésülködni,sminkelni,ruhát megigazítani stb stb.



Kérdező: Teljesen át tudom érezni,én 25kg-ot fogytam és énis kövérnek látom még mindig magam,sőt még rosszabbnak. Pedig többet fogytam mint a kitűzött cél,és mégsem vagyok elégedett.

Én az agyamba próbálom kattogtatni hogy "ugyan már biztosan jól nézel ki,magassághoz jó a súly,nagy gáz nem lehet".

Nehéz hozzászokni az új külsőhöz,de szerintem előbb utóbb menni fog:)

2011. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azért nem látod magadon a változást, mert lassan fogytál le, a szemed megszokta a változást, így már "nem emlékszel" arra, hogy milyen voltál súlyosabban. Vegyél fel valami nagy nadrágot, állj a tükör elé, és nézd meg milyen nagy hely lesz, mennyire bő rád. és így ráébredhetsz, mennyit fogytál már. irigyellek amúgy!

MILYEN MÓDSZERREL FOGYTÁL ILYEN SOKAT?

2011. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hetente egyszer szoktam mérni a súlyom. Hát.. nehéz lenne egy hétig tükörbe nem nézni. Mindennap az előtt mosdok, ott mosok fogat, ott fésülködök. :)


Milyen módszerrel? Nincs konkrét módszerem, kevés ch, sok fehérje, sok sport, napi 3 liter víz. Sok gyümölcs,zöldség, napi 5 X étkezés.

2011. szept. 8. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi az a sok sport? Minden nap 2 óra futás, vagy mi?
2011. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindennap egy óra , egyiknap futás, másiknap sulyzózás. 3.nap biciklizés.. így felváltva, van amikor DVD-re tornázom.
2011. szept. 15. 21:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindennap egy óra , egyiknap futás, másiknap sulyzózás. 3.nap biciklizés.. így felváltva, van amikor is DVD-re tornázom.
2011. szept. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!