Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm 64 kiló az sok?

173 cm 64 kiló az sok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:20
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha mást kérdezel, nem :).

De ha te nem érzed jól magad, akkor irány futni és enni salátát :)

2011. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem olyan feltünő,de van fülüsleg ralytad,én 170cm és 63kg,kb-5kg kellene nekem megszabadulni.
2011. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 okoska31 ***** válasza:
67%

egyáltalán nem biztos, hogy sok. A centiméter és a kiló nem feltétlenül mutatja meg, hogy ideális-e. Már csak azért sem, mert a szöveteid minősége is meghatározó.


Nem tudom hány éves vagy, de regeneráció biztos jól jön. Első lépés diéta.

Próbáld kerülni az élesztővel és tejjel (azok származékaival) készülő ételeket - keresd meg a helyettesítőket, mindegyiknek van! (én is csinálom, ha kell tudom mondani mit mivel lehet helyettesíteni.)

2011. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan ti mennyire vagytok hülyék 1-10ig?? Hogy lenne ez sok?-.- ha meg elkezd szerencsétlen fogyózni kapja,hogy anorexiás. Tökéletes a súlya. Ennyivel semmiképpen sem lehet kövér!
2011. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 174 vagyok, és az ideális testsúlyom a 64-65 kg.

Mikor érettségiztem akkor voltam kevesebb, úgy 60 körül, de akkor mindenki szerint ijesztően vékony voltam.

Szóval ezt így nehéz megmondani...mert én 64 kg-al tényleg jól néztem ki, nem volt rajtam fölösleg...

Azóta szültem, van rajtam plusz 10, de még nem tudok drasztikusan ráhatni, mert szoptataok:/

2011. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Attül függ, ha olyan sokat sportolsz hogy ennek többsége izom egyáltalán nem sok, de ha zsír, háj akkor van egy kis felesleg én 172 cm vagyok és 62 kg és olyan 55re leakarok fogyni...
2011. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is sok! Sőt, mégha híznál 3-4 kg-t, az is beleférne :)
2011. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet beleférne, ha híznál pár kilót, de az már nem nézne ki annyira jól.

Én is kb ennyi vagyok, 173 centi és 62 kiló, és szerintem nincs baj az alakommal :) Biztosan csinos vagy :)

2011. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én 174 cm és 62 kg vagyok (nem nagyon érzem jól magam a bőrömben)....:/ fogyást tervezek, na meg egy kicsit javítani a hasizmomon. /bocsi ez nem válasz volt a kérdésedre xd/ 15/lány
2011. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!