Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom. Mit egyek az egyetemen?

Fogyózom. Mit egyek az egyetemen?

Figyelt kérdés
Reggelire általában zabpelyhet szoktam enni joghurttal, vacsira van otthonról főtt kajám, de reggeltől estig, amíg bent vagyok az egyetemen, szerintetek mit egyek, mit vigyek magammal? Kenyeret, ilyesmit egyáltalán nem szoktam enni, vagy legalábbis eddig nem ettem... Köszi a válaszokat!
2011. szept. 10. 17:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és kb 6-7 alkalommal szoktam enni naponta, de egyszerre csak nagyon keveset.
2011. szept. 10. 17:27
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én előző este, illetve reggel előre elkészítek mindent, dobozolom műanyag edényekbe, és viszek mindig magammal mindent.
2011. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én így szoktam egyetemre menni:

- hét elején veszek 1 kg magvas/barna kenyeret. ebből minden napra 3 szendvicset készítek, 1-et 10 óra körül eszek meg, 2-t 1 óra körül. általában extra mennyiségű felvágott és zöldség van benne

- uzsira zöldségekből csinálok salátát, és hogy meglegyen a napi fehérje adag, 10 deka párolt csirkemellet+2 tojást vágok bele. Külön kikeverek natúr joghurtot fűszerekkel, és 4 óra körül ráöntöm a salira, műanyag villával betolom. Ha nem ezt, akkor kis dobozba 15 deka túrót kikeverek egy kevés édesítőszerrel, belekockázok 1 barackot/pár szem szőlőt, és azt eszem

vacsira pedig otthon fehérjeturmix

2011. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tehát egyél mindent :DD

-----


tk kenyér, húsok- sonka, sült (csirke, pulyka...)

zöldség. rizs. hmm.. csirkemell rizzsel O_O kell már fizetés hogy vehessek magamnak étel alapanyagot. szóval vihetnél savanyúságot is :)

2011. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 10. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem néznek furán, ha elkezdek ott az egyetem folyosóján ilyen "rendes" ebédet enni? :O Vagy akkor ezek szerint mások is esznek ott ilyeneket? Meg kihűlve nem az igazi a rizs, meg ilyesmi, nem.... ? :S
2011. szept. 10. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, biztos lesz aki furcsán néz. Én amikor konditerembe megyek, utána azonnal eszem, és egy kollégium pincéjében van a terem. Mindig leülök a lépcsőre, vagy valahova, és előveszem a rizst meg a csirkét. Engem amúgy nem zavar ki mit gondol. Egyetemen ugyan ez, oda is főtt ételt viszek. Aki akar, az csak nyugodtan éljen péksüteményeken, én nem fogok.


A rizs hidegen meg... én már vittem úgy is egyszer, hogy egész éjjel a hűtőben állt.

2011. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel, ki mit mond :D lehet mások nem esznek ilyeneket (mint a sali meg a túró), hanem helyette lifttel levonszolják a dagadt s.ggüket az alagsori büfébe és betolnak egy fasza zsíroskolbászt 3 karéj kenyérrel, na, én nem akarok közéjük tartozni.

ehetsz rendes kaját is, én azért nem írtam ilyeneket, mert én sem szeretem a csirkét-rizst hidegen (egyébként hétvégente azt eszek).

szerintem a barnakenyeres szendvics ok, szendvicset mindenki szokott enni, a túró meg majdnem olyan, mintha valami milli krémtúrót ennél.

különben is, én amikor kiválasztom az aznapi kajámat, az első szempont ez: vajon összefér a diétámmal

a második: ehető?

és valahol a 100.: mit szólnak a többiek?

2011. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

hogy ne néznének furcsán? egyetemisták! máshogy nem is tudnak nézni! azokkal a vízzel felfújt gülü látó hólyagjaikka.. grrr ne is mondd!


rizs meg hidegen és melegen is ugyan úgy étel. ha finnyázni akarunk, akkor közelítsük meg onnan, hogy főtt ételt eszel "hidegek" helyett. mekkora luxus már?

egyéb probléma? :)


imádtam egyszer (vagy nem sokszor) rizottót vittem be, nem is emlékszem milyen húst ettem hozzá, de a rizst olyan finoman el lehet készíteni hmmm... nézéssel meg lassan meg kéne tanulni nem törődni. arra figyelj le ne üssenek az ebédedért, 1-2 kés kézközelben nem árt soha sem. meg persze a hozzáértés.

2011. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Óóó kösziii :D:D Ettől most felbátorodtam! Majd veszek magamnak én is ilyen kis műanyag bigyókat, és viszek suliba a rendes fogyókúrás kajáimból ;-)))
2011. szept. 10. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!