Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli vagy taposógép?

Szobabicikli vagy taposógép?

Figyelt kérdés

Melyik a hatásosabb?

A szobabicikli nem olyan full extrás, de azért lehet vele tekerni:)


2011. szept. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
taposógép
2011. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)))
2011. szept. 10. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen szobabicikli.
2011. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szobabicikli de amúgy elliptikus tréner:)
2011. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem az a lényeg, hogy foggyanak a kalóriák. nekem az edzőteremben a szobabiciklinél olyan fordulatszámot kellett tartani a beállított program szerint amitől csak a levegőt kapkodtam negyed óra után. (pedig normál utcai biciklivel se megyek lassan. ) és a kalóriaszámláló így is alig haladt.


A futópadon is ilyen a tapasztalatom.


A lépcsőzőgépen meg szép nyugodt tempóban lépcsőztem, mintha hegyet másznék. fél óra alatt valami 400-500 kcal lement, szakadt rólam a víz meg közben megittam 1 litert, de abszolút nem fáradtam el és nem fulladtam ki.


(bár lehet csak én vagyok ilyen alkat, hogy a gyors mozgás kis erőkifejtéssel pl futás nem jön be annyira.

De pl. láttam olyan kiscsajt aki úgy futott a futópadon fél órát, mint a Duracell nyuszi :-) Szóval tapasztald ki melyiket bírod jobban)

2011. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a kalóriaszámlálókat kell nézni,mert nem mutatnak pontos adatokat. Mivel a biciklin jobban kifáradtál ezért azzal biztosan több kalóriát égetsz el mint a taposógépezéssel akármit is írt ki a gép...
2011. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!