Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az edzés vajon hatásos volt?

Ez az edzés vajon hatásos volt?

Figyelt kérdés

Rubint Réka: 40 per fenék, 20 perc felsőtest, 20 perc comb.

Majd fél órán keresztül has izmoztam megállás nélkül, a "pihenés" a felülés volt, és végül még 30 percet szobabicikliztem, könnyebb fokozaton gyors tempó- és nehéz fokozaton közepes tempót váltogatva.

Halálomon vagyok, de jó értelemben :D


2011. szept. 10. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból több, mint 2 óra edzés? Csinálj kevesebbet, de azt rendszeresen (mondjuk heti 3x). Meg aztán el kellene dönteni, hogy erősíteni akarsz, vagy fogyni.
2011. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hirtelen felindulás :))

Nagyon sokszor csinálok ilyet, volt már, hogy átcsúszott 3 órába :D Elkezdem, és annyira élvezem, hogy nem bírom abbahagyni :D

Egyébként fogyni akarok :) pontosabban szálkásabb testalkatot szeretnék :) Úgyhogy figyelek arra, hogy kevesebb kalóriát vigyek be, mint amit fölhasználok:)

A hasizmozás meg azért volt, mert egyrészt nagyon szeretek, másrészt meg ha jó pár napon keresztül csinálom, mindig szebb a hasam. Tudom, nincs helyi fogyás, és nem tudom hogy lehet, de más is mindig mondja :D

2011. szept. 10. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Naná,hogy hatásos.

De keverhetnéd is,az tényleg kicsinál,rövidebb idő alatt.

Kinézel 1 gyakorlatot,mondjuk a guggolást-mindig más gyakorlat-csinálod fél percig,majd pihenő nélkül azonnal fél perc ugrókötél-vagy 4 ütemű fekvő-,majd fél perc pihenő.

Ha ebből a 30-30-30 szisztémára épülő edzésből is lenyomsz 3 órát,akkor le a kalappal.

2011. szept. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Az ugrálókötelem eltűnt valahova, d majd szerzek:D

2011. szept. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!