Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki Rubint Réka...

Van olyan, aki Rubint Réka DVD-re tornázott és sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyi ideig csinálta(1 hónap, 2 hónap...stb.)és mekkora sikerrel? Naponta hány percet tornázott?
2009. ápr. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is tornáztam Rékával bár nem kellett sokat fogynom, de hasznos volt. Sógornőm is "Rékázik" bár sztem ő majdnem minden nap csinálja, és diétázik is mellette és elég látványos a fogyása (3 hónap -12kg bár ez lehet kevésnek tűnik, de ez nem verseny, lassan de biztosan leadni a kilókat jobb, a jojó effektust is el tudod kerülni) Réka dvd-in hasznos diéta tanácsokat is találsz amit nem olyan ördöngösség betartani.

Kitartást és sok sikert

2009. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csatlakozom az előttem lévőhöz!Én 2hónapja kezdtem el, hetente 5x tornázom Rékával, természetesen diétával fogytam 7kg-ot.Megéri az tuti!
2009. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát..nekem a Réka DVD az utsó mentööv :) De annyira, hogy ha a párom bejelenti, h akkor jövő héten strand, előkapom a Réka DVD-t és 1 hét alatt leugrik 4-5 kiló (és nem diétázom közben!!!) Szóval nálam nagy becsben van tartva :) Sajnos a rendszeres mozgásra nehezen veszem rá magam, de megnyugtató, hogy van :)

Nem tudom melyik DVD-je az, az első fele 20 perc nagyon brutál, kitörések + guggolások. A második fele pedig talajtorna. Azt szoktam csinálni, illetve van a 30 percesek, abból néha :)

2009. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is pont ez a 2 DVD van meg a 2x20 perces, az valóban nagyon durva, de hatásos, illetve a 3x30 perces, ami hasra, popsira, karra megy rá. Az utolsó lényege a test formálása.

Én is csak ajánlani tudom!


Petranova

2009. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van az a 2X21 perces videója, na én annak a második feléből vettem ki a gyakorlatokat (comb és fenék) azokból csinálok 50-50-et. Szinte minden nap csinálom!!!

Nagyon durva!!! Nekem nincs súlyproblémám, de elég formátlan volt a lábam és a fenekem is. Nagyon jó, kb. 2 hónapja csinálom és elég izmos a lábam és a popsim is kerekebb.

Nagyon szeretem Rékát, jó fej csak nagyon. Különben Érden van Rubint Réka szalon,ha lehetőséged van, nézz be.

2009. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég biztatóan hangzik. :D
2009. ápr. 22. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Réka, én minden nap csinálom az Add önmagad! DVD-jét, bár Én még utánna elmegyek futni. De hatásos, hamar látható az eredmény, én már 1 hét után észrevettem a lábamon, h formásabb.
2009. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!