Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így vajon sikerülhet október...

Így vajon sikerülhet október 20. -áig? (Holnaptól indul)

Figyelt kérdés

Odafigyelek az étkezésemre:

reggeli: tk. kenyér/barna kenyér 1-2 szelet, felvágottal, zöldséggel, tejeskávé

tízórai: gyümölcs

ebéd: menza kaja

vacsora: natúr joghurt, tojás, túró

És mellette napi másfél-2 órát tornázok( szobabicikli, taposógép, Rubint Réka, Cindy Crawford DVD, fél óra futás közül válogatok.) és napi 2-3 liter vizet iszom, akkor ezzel a módszerrel sikerülhet lefogynom október közepéig 5 kilót?

Válaszokat köszönöm:)


2011. szept. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán, de ez nem normális. Ennyi kaja mellett ennyi mozgást nem bírnál, főleg a menza nem is egészséges.
2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán. Viszont töbször egyél keveset, hidd el sokat segít a özérzeteden és nem falat vakarva várod a vacsorát :D
2011. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kaja jó, annyit tennék hozzá, hogy az ebéd meg a vacsi között valamit még iktass be. Korpás keksz, gyümölcs, valamit. A menza kaja olyan, amilyen azért arra próbálj figyelni, hogyha süti van, akkor azt add másnak. Viszont én 1-2 pihenőnapot a héten tartanék, hogy ne purcanj ki teljesen:)
2011. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez szerintem tuti fogyás. Sőt, lehet, hogy elöbb is eléred a -5 kg-ot, mint okt. 20. Kitartás!!
2011. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!