Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valaki, aki...

Hogy lehet, hogy valaki, aki szemmel láthatóan sokkal kövérebb nálam majdnem ugyanannyi kiló?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jó kis súlyfeleslegem van, terhesség után rajtam maradt 15 kiló fölösleg, a terhesség előtti súlyomhoz képest(előtte se voltam egy nádszál, de csinos voltam). Most 76 kiló vagy a 160 centimhez.Próbálok lefogyni, de elég nehezen megy.

De ott van pl anyósom, aki 60 éves, ugyanolyan magas, 80 kiló, de sokkal kövérebb nálam. Igaz, hogy nagyobb a mellem, meg a fenekem, combom is lehet szélesebb( nagyon homokóra alkatom van, mellre meg fenékre hízok, a derekam elég vékony), de ő akkoris sokkal kövérebb nálam, pedig csak 4 kiló külömbség van. Hogy lehet ez?


2011. szept. 14. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nehezebb, mint a zsír! Van rajtad izom? :) Biztos több izmod van, mint neki, mert ő már öreg. Ne a számot nézd, hanem a tükröt! ;)
2011. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Hát szerintem amit mondtál, az is benne van, meg lehet, h neki sokkal vastagabb a csontozata és így kövérebbnek néz ki
2011. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

egy részt úgy, hogy a kérdést egy szófordulattal kezdted, a "szemmel látható" alapvetően hibás megfogalmazás. szemmel az emberek nem látnak, hanem néznek! komoly képzés szükséges hozzá, hogy láss is, ne csak nézz.

ebből következik, hogy a testalkat megtévesztheti a "szemet" hiszen Te csak nézel valamit, és sok háttérismeret, egyéb megfigyelés hiányában alkotsz képet.

2011. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nehezebb, mint a zsír. Meg a csont is.
2011. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy már csontritkulása is van
2011. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
idős ember izomzata és csontozata is leépül idővel, ha nem gondoskodik róla
2011. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!