Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet fogyni 1-2 honap...

Hogy lehet fogyni 1-2 honap allat kb10 15 kg hogy az ne szedjem vissza?

Figyelt kérdés
mindjart itt a nyar es azt szeretnem hogy mikor furdoruhaba vagyok akkor ne legyen akkora nagy hasam es olyan szeles csipom de inkabb a hasamon van a hangsuly...
2009. ápr. 23. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
sehogy.. nem létezik ilyen, hogy jaj itt a nyár ledobok 15kg-ot ez csak a mesébe.. kemény munka sok áldozat és akkor talán 2 honap alatt lemegy 6-7kg
2009. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Heti 1-1,5 kiló mínusz a reális. Akkor talán (mondom talán!) maradandó az eredmény. De ehhez tényleg konkrét elhatározás és elszánt életmódváltásra van szükség. Én március közepén döntöttem úgy, hogy itt az idő egy egészségesebb életre. Nyárra már tökéletes formában leszek. Ha ügyes vagy, augusztusra már te is! Kitartást és HAJRÁ!
2009. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en most nem valaszolni szeretnek.. hanem megkerdezni hogy az elottem iro milyen tornat vagy dietat csinal hogy nyarra tokeletes alakja lesz ?!

pusziii`

a kerdezonek pedig pusziii`es a kitartason a lenyeg :>

2009. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapszabályok:


- Napi 2-2,5 liter folyadék (lehetőleg szénsavmentes ásványvíz)


- Kerülni kell a finomított lisztből és cukorból készült ételeket.


- Érdemes áttérni a teljes kiőrlésű gabonából készült termékekre.


- Délelőtt inkább gyümölcsöket érdemes enni, délután pedig sovány húsokat, halakat salátával, párolt zöldséggel.


- Napi 5 étkezés az ideális.

(Így nem telik el hosszabb idő két étkezés között, nem leszel farkaséhes és az anyagcsere sem lassul le annyira. Napi háromnál kevesebb étkezés mellett az anyagcserénk - függetlenül a bevitt kalória mennyiségétől - képes a bevitt táplálék 60-70 %-át elraktározni, míg annál, aki naponta ötször eszik, a raktározás átlagos mértéke csak 5-10 %!!!)


- Mozogj, amikor csak alkalom nyílik rá - lehetőleg heti 5-6 alkalommal 50-60 perceket. (otthoni tornázás dvd-re, futás, biciklizés, úszás, edzőterem, stb.)


Már ennyi változtatástól óriási eredményeket fogsz elérni, CSAK NE ADD FEL! Heti 1-1,5 kiló mínusszal szépen lassan le fogod adni a feleslegedet. Ne siettess semmit! Ha néha-néha mégis elcsábulsz (süti, fagyi, sült krumpli), akkor se ostorozd magad, de próbáld ezt a minimálisra visszaszorítani!


SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!

2009. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!