Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Slim Greenline 700-al mennyi...

Dudmi kérdése:

Slim Greenline 700-al mennyi idő alatt fogytatok le?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz 1hete, hogy szedem, de semmi kg változás!:- ( Az étrendemet is megváltoztattam, kevesebbszer és kevesebb mennyiséget eszem! Vagy kevés az 1 eltelt hét..., hogy akár csak egy minimális kg csökkenés legyen? Amúgy 173cm magas,és 72kg vagyok. A szülés után rajtam maradt 8kg-ot szeretném leadni!
2011. szept. 15. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A fogyasztószert dobd ki a p*csába.

2. Többször egyél keveset és alacsony ch, magas fehérje tartalmút.

2011. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdeklődnék hogy sikerült-e valamit fogynod ettől a szertől?Tudod hasonló cipőben járok ezért érdekelne.Köszönöm válaszod előre is.

2011. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Már 3 hete szedem a bogyót,de egy gramm sem ment le rólam! Annyi mozgást tapasztalok,hogy egyik nap 1 tizeddel kevesebb,a másik nap 1 tizeddel több a súlyom!Magyarul,nincs változás!

Van akinek bejött a szer,nekem sajnos nem!Pedig bíztam benne,ezért vettem meg!

Tulajdonképpen nekem 6-8kg súlyvesztésre lett volna szükségem,nem 14kg-ra,mint ami a hirdetésben szerepelt!Ehhez képest,még 1kg-ot sem adtam le!

Még egy hétig szedem,aztán a pénzvisszafizetési garanciával fogok élni!A cég embere,egy mail-ben leírta kérdésemre ennek a menetét,remélem tartják a szavukat?!

Sajnálom,hogy nekem nem sikerült,de egy próbát megér,hátha neked összejön!

Mióta szeded?Neked mi a tapasztalatod?

Szép napot!

2011. szept. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!