Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok milyen lelki...

Ha lefogyok milyen lelki változásokon megyek keresztül?

Figyelt kérdés
Több embernek fogok tetszeni? Más téren is több lesz az akaraterőm? Ugye a koncentrációt nem befolyásolja,hogy fogyózok,mert sokat kell tanulnom:)
2011. szept. 17. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy több embernek fogsz tetszeni. Kövér koromban már rám se néztek a pasik,egy két sandítást véltem csk felfedezni. Most hogy fogytam 26kilót,minden pasi utánnam fordul. Azért ez igen jóleső érzés.


Jobban szertek mozogni,sétálni. Eddig rüheltem bárhova gyalog menni,mindíg kocsival hurcolásztak.


Viszont a fogyóm közepén volt hogy elég kedvtelen és agresszív voltam,mert már nagyon hiányzott egy jó rántott hortobágyi húsos palasinta franciasalátával vagy egy extracsokis kakaóscsiga. De ezen túl kell esni.

Most hogy közel a cél,sőt már inkább súlyt tartok,már ezt azt megengedek magamnak. Így tök jól érzem magam:)

2011. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több embernek fogsz tetszeni, de aki eddig nem bírt, az most sem fog.

Több energiád lesz, könnyebben végzel el bármilyen (fizikai) feladatot. Minél többtől kell megszabadulnod, annál látványosabb lesz ez a fejlődés. Pl. én első héten 55 perc alatt futottam le 5 km-et, a 3. héten pedig 35 perc alatt.

Jó érzés lesz, hogy mindenféle ruha rád megy, nem lesz hiszti vásárláskor, hogy miért nincs egy számmal nagyobb. Csinosan fogod érezni magad, mikor kimész az utcára.

De ha átesel a ló túloldalára, beképzelt is lehetsz, főleg a dagikkal szemben, mert neked már sikerült. sok lefogyott lány ismerősöm ment el a kedves lánytól a beképzelt p.csáig.


szóval tartsd meg a személyiséged, de a pozitív változásokat engedd lezajlani ;)

2011. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pro és kontrát is tudok mondani!

Pozitív:

- a siker, a győzelem (hogy győztél magad felett, és kibírtad a diétát, sikeren leadtál X kg-ot) HATALMAS ÉS EUFÓRIKUS LESZ! én imádtam, amikor a kitűzött kg-ot mutatta a mérleg. Ez erőt ad nekem a mindennapokra, hogy legyőztem önmagam.

- Rengeteg pasinak bejövök mióta lefogytam! többen kérik el a számom, stb.

- Imádok vásárolni!!! Annyi de annyi ruhát gatyát találok, míg régen k*rva nehéz volt...

- megszerettem a mozgást, mert azelőtt lusta kanapénfekvő tv-zős voltam... fogyi óta imádok mozogni! keress csapatsportot, ahol sok emberrel megismerkedhetsz.

- fogyinak köszönhetően több emberrel ismerkedtem meg: nemcsak srácokkal, de mivel elkezdtem sportolni, sok embert megismertem ott is, edzőteremben is.

- azelőtt nagyon visszahúzodó voltam, zavart a súlyom, nem tudtam ismerkedni, csendes voltam. fogyi óta "kinyílt" a szám, azt akarom hogy észrevegyeek az emberek, észrevegyék ha nevetek, vagy mondok vmit, míg azelőtt szürke kisegér voltam, megszólalni se mertem merthogy "na megint megszólalt a coca..." -> ezt mondták... sokkalta közvetlenebb vagyok!

- a sok irigykedés is erőt ad ám:) mert sokan vannak évfolyamból akik irigykednek mert ŐK nem tudnak lefogyni, de én le tudtam (utálom az egyik csajt aki irigykedik, ez a poén xd)

- BOLDOGABB VAGYOK!! ez a leglényegesebb. akárki, akármit mond, vékonyan boldogabb az élet.


Kontra:

- bizonyos szinten többet hazudok (mert fogyi alatt volt hogy több étkezést kihagytam, vagy ha mama megpróbált sütivel tömni, nem hagyott békén, és szalvétába gyűrtem a kaját, meg kidobtam, azt mondtam ettem a suliban menzán pedig csak 1 almát ettem, stb...)

- azzal számolj hogy a szociális életed fogyi alatt rosszabb lesz: a legtöbb haveri összeröffenéskor vagy enni, vagy inni (vagy mindkettő...) kell... ha mozizol, ott a popcorn + kóla, a közös pizzázások is ott vannak... ha elmész egy bnődhöz este, enni kell mer anyuja főz, vagy ott éjszakázol és filmet akar nézni a bnőd, akkor tuti megkínál vmivel... suli utáni mekizések, fagyizások, forró csokizások LEFÚJVA. kávézóban csak olyan kávét ittam ami fekete volt, nemvolt benne se cukor, se tej, se semmi. Ha kocsmába mennél haverokkal, vigyázz, mert az alkoholban RENGETEG kcal lehet... én inni is alig jártam el.

2011. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!