Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki, valami tanács? (koli)

Valaki, valami tanács? (koli)

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok először kolis és elég kevés a kaja amit adnak és legtöbbször rossz is így mindig édességgel helyettesítem és 2 kilót fel is szedtem, ha hazajövök is sok édességet eszek. De ha meg csak 3 szor étkezem, ami reggel 7 kor egy szendvics aztán 9 kor is egy szendvics délután 2-3 körül valami második és este 7 kor van a vacsi az nekem kevés. levest mondjuk sosem eszek és van olyan kaja amit nem is szeretek és aztán meg jön az édesség helyette. Szerintetek, hogyan étkezzem vagy mit tegyek? Már elakartam menni futni, csak az a baj hogy sok a tanulni való mindig és nincs rá időm.
2011. szept. 17. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha koli, akkor van hűtöd, a pénzed ne édességre, hanem normális kajára költsd és azt edd, ha éhen maradsz. Otthon se zabáld tele magad édességgel. ENNYI.
2011. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig csak a kifogások, ráfogod a kolira, majd hogy nem mész futni, ráfogod a tanulásra. Így meg fogsz hízni, mint egy DISZNó. Futás max 1 óra az életedből, még az agyadnak is jót tesz tanulás közben. Édesség meg drágább, mint a normál kaják. Vegyél menza mellé joghurtokat meg ilyeneket.
2011. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. emberi kaját egyél. az "édesség" finomított cukros sz.ar, nem emberi kaja. ezt szimplán ne tedd be a szádba.

2. egyél naponta 5x kevesebbet, emberi kaján túl egészséges ételeket. akár még az energia és tápanyag igényedet is figyelembe vehetnéd, bár tudom hogy nem egészséges embernek hanem értelmiséginek tanulsz, de a kettő nem kell hogy kizárja egymást.

2011. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hütő gondolom tényleg van..

nos reggel a szendvicset cseréld le zabpehelyre+joghurt+kis fahéj-keverd simán össze várj egy-két percet míg a pehely magába szívja egy kicsit a joghurtot tartalmas finom reggeli, ha van hozzá gyümölcsöt vágd bele-egy kilo pehely lidl 200ft és jó minőségű, 5 kis doboz kefír 60ft, fahéj egy csomag 50ft-szóval egész heti reggelid megvan 400ft-ból

tízóraira edd a szendvicset-amihez jó lenne ha ennél zöldséget is, gondolom azért adnak azt is, ha nem akkor egy kilo paprika 150ft most még a piacon a paradicsommal együtt az eláll szrdáig, csütörtökig a hütőben ha otthonról hozod, egy kígyóubi 100ft az eláll egy hétig is, meg vegyél savanyúságot üvegbe az is hosszan eláll, és ha csütörtökre, péntekre elfogyna a zöldséget ezzel is megtudod tölteni a szendvicset

2-3körül gondlom akkor van az ebéd, levest egyél mindig, ha ilyen zsíros kolbász avgy hús van benne vagy nagyon sok tészta akkor azt hagyd ott és edd ki a zöldséget belőle, második gondolom az valamilyen főzelék, vagy tészta valamilyen feltéttel, ezt edd meg ha nagyon cukros, zsíros hagyd ott, pl zsríos kolbász krumplival, gondolom csalamádét adnak hozzá vagy fel is lehet vinni a szobádba akkor vidd fel és add oda a társaidnak ha kérik, te meg egyél egy szendvicset mozzarella sajttal, avgy lehet kapni sós lében tonhalkonzevrte+hozzá a csalamádé

vagy egyél ugyanazat mint reggelire

5 óra felé egy joghurtot valamilyen gyümölccsel

vacsora nem tudom hogy mi az ha ilyen husos, zöldséges nyugodtan edd meg ha nagyon zsíros hozd fel megint add oda valakinek te meg tolj be 250gramm túrót paradicsommal

nem lehetettlne megoldani csak minidg csináld jól

de vehetnél teljes kiőrlésű toast kenyeret az egy hétig is eláll, és van 250grammos szóval 12 szelet mindennapra 2 szelet szendvicsnek és még marad is 2 szelet ha olyan az ebéd kitudod váltani vele

gyümölcs alma 140-150ft/kg a nyári kis alma, sziéva 150-200ft/kg, körte 200ft/kg ezek kb 10-12db sokáig elállnak főleg az alma, szóval tudsz raktározni:)

2011. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!