Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem 172...

Hány kilónak kéne lennem 172 centivel?

Figyelt kérdés

Jelenleg fogyózás utána vagyok kereken 60. Még le szeretnék menni kb 57ig, az már jó lenne? Olyan szép, igazán vékony szeretnék lenni (amilyen még sosem voltam. :D)

18/L


2011. szept. 23. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne zaklassuk egymást magánlevélben, ha nem gond.

Egyébként érdekelne, hogy minek nevezed azt, ha valakinek nincs peteérése. Mert erre egy szó van, akár tetszik, akár nem, az, hogy meddő.

Csak van, aki nem tehet róla, pl. akinek PCOS-ja van, és van, aki saját maga teszi tönre magát, mint pl. te.

De ha ettől jobban érzed magad, az a te dolgod.

Egy kérdés maradt, hogy ez az állapot csak átmeneti-e vagy végleges, és hogy lehet-e segíteni rajta. Üdv.

2011. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, és egy szóval sem mondtam, hogy hízzál dagadtra. Csak vékony és vékony között is van különbség. Van a normális kategória, amikor még tökéletesen működik a szervezet, és van, amikor már nem működik, mint a tied, mert a túlélésre koncentrál a szaporodás helyett, hogy a tényeket mondjam ki.

Nem egészséges túlsúlyosnak lenni, ez tény. De olyan soványra fogyni, ami már abnormális, az pont ugyanannyira veszélyes és egészségtelen.

2011. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1: szerintem nem zaklattalak, csupán nem itt akartam megbeszélni a dolgainkat. ha ezt te zaklatásnak veszed, idióta vagy.

2: szerinted 172 centihez 60 kiló abnormálisan sovány? mert akkor is idióta vagy, és valószínűleg jó dagadt is.

például ezeket nem akartam volna itt elmondani, de TESSÉK.

ÜDV.

2011. szept. 27. 20:55
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem érdekel a további véleményed, mivel nem tartom hasznosnak a válaszaidat. És ez az én kérdésem. Cső.
2011. szept. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!