Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha a diétámba...

Nagyon gáz ha a diétámba beiktatok 3-4 havonta pár napot amikor elengedem magam és eszek csokit meg mindenféle rossz dolgokat?

Figyelt kérdés
Ettől kicsit feltöltődök és tudom tovább folytatni.
2011. szept. 23. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyi az a párnap? én hétvégente eszem amit kivánok, és hétfőtől péntekig diéta. :D
2011. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2-3 nap
2011. szept. 23. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hosszú a diétád,hogy 3-4havonta iktatsz be evősnapot?
2011. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


elsőnek is nincs rossz dolgok-ezt nem így kell felfogni

másodszorra pedig szerintem tök felesleges, 4 hónapig megvonod magadtól utána meg sokat eszel mert tudod hoyg szabad

inkább iktass be 2-3 naponta valami kis finomságot, és így nem fogsz vágyódni utána csak pl válaszd a a "jobb" dolgokat ha már így fogalmaztál pl


puding-szója/rizstej, alacsony zsírtartalmú tej+édesítő/nádcukor/stevia, pudingpor

palacsinta zabpehelyből sütve+bele finom túrós-mazsolás-fahéjas töltelék édesítővel avgy egy kis mézzel

2-3 kocka étcsoki ebéd utána

joghurt kikeverve gyümölccsel, túróval, fahéjjal, kókuszreszelékkel

túrós, gyümölcsös sütik zabpehelyből

túrókrém kis mézzel/diétás lekvár/édesítő6stevia stb.. gyümölccsel vagy leöntve étcsokival

étcsoki mártott alma, banán,

pizza tk lisztből, sok zöldséggel, tojással, csirkével/hallal, sováyn sajttal

1-1 szelet csokit/túrórudit is ehetsz de csinálhatsz te magadnak is

étcsokiba márott korpovit keksz nagyon finom, de eheted mézzel/lekvárral is nagyon finom

dió mézbe forgatva isteni

túrógombóc zabpehelybe forgatva fahéjas joghurttal leöntve pl ebédre

tejberizs/ricskoch gyümölccsel, kakaóval

2011. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Január óta csinálom mér fogytam 30 kilót de még legalább ennyit szeretnék.
2011. szept. 23. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csokival beviszel plusz 100kcalt, akkor annyival kevesebb CH-t egyél többi étkezéskor. így nap végére egyensúlyban maradsz. amúgy 1-1 nappal egy heti jó étrendet nem tudsz felborítani, csak lassítod a tervhez képest a fogyásod pl.
2011. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csinálom, mint az első.

Viszont van, hogy hétköznapokon is eszem csokit (Kinder termékeket, mivel összehasonlítottam, kevesebb kcal van benne, mint a többi csokiban), ez kb 7-14 g szénhidrátot jelent (attól függ, melyik), és 3-8 g zsírt. Általában 40-45 g zsírt, 135-155 szénhidrátot, és 100 g fehérjét eszem egy nap hétközben.

2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz. olvass a leptin szintről. :)
2011. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!