Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki vékony, de mégis van...

Van aki vékony, de mégis van hasa?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok. Vékony vagyok, de középen egy részben van hasam. És két oldalt megint lapos a csípőm, hasam.

Már így is vékony vagyok, eléggé, de azt mondják ismerőseim, hogy ne fogyjak még, mert ez genetika, és úgysem lesz olyan fal hasam.

De, én olyan lapos hasat akarok mint a fal.

Van aki olyan mint én?

Lehet azt eltüntetni?


2011. szept. 24. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

kép?

mit sportolsz?

hogyan fogyókúráztál?

2011. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát fogyókúra az annyi volt, hogy egyre kevesebbet ettem, és szépen átszoktam a kevés étkezésre, és így fogytam le. Sportolni, meg sétálni, futni szoktam. Képet nem tudok mellékelni.
2011. szept. 24. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az a kevés étkezés? mi egy tipikus napi étkezésed? mit ettél tegnap pl? mennyiségekkel? adataid? mennyit futsz? mióta?
2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok :D

szerintem a felülések segíthetnek valamit...

2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
húú, én pontosan olyan típus vagyok mint te,vékony,és kis poci... és én is küzdöttem ellene.nekem egyszer fogyókúrával sikerült, de egy leheletnyit ugy is látoszott a kis pocak középen,minden más testrészem meg csont és bőr volt ... szóval...nehéz ügy,de mondjuk szerintem így is esztétikus a látvány, hogy egy nagyon kicsit van.én elfogadtam.:)
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam is így van, edző azt mondta, hogy ez ellen nem igazán lehet tenni, mert pl. én csinálok egy csomó hasizom gyakorlatot, és érzem is, hogy kemények a hasizmaim, mégis kidudorodik. az edző szerint egyszerűen azért, mert homorúak a hasizmok (vagy mi). max. behúzni tudod, mást nem nagyon. és ugyanez az edző azt is mondta, hogy a képeken, mikor látsz lapost hasfalat, azt se hidd el, mert azt is csak ideig-óráig tartják fent (akkor behúzzák, a fényképezés idejére, vagy pont nem ettek több órája). szóvl tartósan másnak se olyan.
2011. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF!


13:53


ez is hülyeség,hogy nincs olyan,akinek tartósan lapos a hasa..nekem lapos és izmos a hasam,kaja után is

2011. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem azt mondta, hogy nincs, hanem, hogy van olyan, akinek alapban nem lapos, és hiába csinál bármit, domború marad.

amúgy, az lehet, hogy nem is zsír ott, hanem felpuffadás. mondjuk, túl sok szénhidráttól. vagy olyan alkat, hogy hasra hízik, én is oda szoktam, még 47 kilósan se volt lapos hasam.

2011. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és nagyon idegesítő. 165 cm vagyok és 54 kg, ami töknormális, és van pocakom sajnos :(

(Voltam egy időben 52 kg is, de szabályosan nem volt mellem, látszottak a bordáim, és absz. semmi nőiesség nem volt bennem, úgyh most rájöttem, h az 54 kg az éppen ideális.)

2011. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!