Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fenekemből szeretnék fogyni...

A fenekemből szeretnék fogyni 13/f. Ötletek?

Figyelt kérdés
A fenekemből szeretnék fogyni de nem megy. (eggyáltalán nem vagyok dagadt. ) A hasamon szinte semmi sincs. Profi szinten focizok (emellett még futok kb napi 5 km-ert) de valahogy nem bírok leadni a fenekemből. és igy kidudorodik a csőgatyában.:$ Hogyan tudnám leadni? 13/ F
2011. szept. 25. 00:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még kimaradt : 178 cm vagy ok és 64 kg :(
2011. szept. 25. 00:45
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

pfffffffff.... ne hordj csőgatyát, légy már FÉRFI, vagy legalább férfikezdemény.... 178/64, jujjuramisten, anorexiás akarsz lenni?

mekkora gáz már ez az elbuz|sodás......

2011. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy miért kell a srácot így lehordani. Azt visel, amit szeretne, és amiben jól érzi magát. Neked megszabja valaki, hogy épp kék ruhát vegyél fel? Halvány gőzöd sincs, kinek írsz, így honnan tudod, hogy homoszexuális? Ha pedig homoszexuális a srác, akkor az. A kérdés nem erről szólt, és mivel a heteroszexuálisoknak sem mondják, hogy gáz vagy, akkor legyen már bennetek annyi tisztelet, hogy ti sem teszitek. Arról nem is beszélve, hogy egy 13 éves srácra mondod, hogy homoszexuális. Felfogod te, hogy mit okozhatsz egy ilyen fiatal srácban, ha mégis tévedtél és nem homoszexuális? Gondolkozz már mielőtt megragadod a billentyűt!


Válasz: A kerékpár a megoldás.

2011. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hétvégén kiszoktam menni a haverokkal bmx ezni egy street parkba... de gondolom te az ország útira gondoltál.Vagy szoba bicikli?
2011. szept. 25. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:

egy szóval nem mondtam, hogy meleg. csak kezd unalmas lenni, hogy az idő előrehaladtával egyre jobban összemosódnak a nemi jellegek. fiúk akarnak fogyókúrázni meg fenéknek, popsinak hívják a hátsó felüket és sokan festik magukat.

biztos ismeritek ezt a képet: [link]

és ez így van jól, mert most komolyan, hol férfias az, ha valaki a súlya miatt hisztizik? Volt itt nemrég egy olyan srác is, aki 170/68ból akart 15 (!!!) kg-t fogyni.

egyszerűen csak eltűnnek a világból az igazi férfiak, lemész valami szórakozóhelyre és mind giliszta és csőgatyában rázza a seggét (pardon, popóját) és a bátor csajozás annyit jelent, hogy lehajtott fejjel hulla részegen hozzámdörgöli az ágyékát. ha szerencsém van, nem hány képen mielőtt elzavarom.


na de ez már máshova tartozik, csak kiakadtam, hogy hova tűntek a férfiak. pedig nem érzem magam idősnek, de az első normális pasikorosztály állítom 25-nél kezdődik. az azért meg kicsit sok még nekem. csak félek, mire én is 25 leszek, addigra ez a korosztály feltolódik 35-re...

2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emonak lenni gáz, homokosnak még jobban.

Kidudorodik a fenekem, jaj mi lesz? :"((

Komolyan, mint egy 13 éves csitri, de még ha csaj lenne, oké.

Amúgy meg helyi fogyás nincs, ilyenről nem hallottál még?

2011. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mer a fenekemet nem hívom seggnek és csőgatyát hordok és szeretnék benne még jobban kinézni azét már homokos vagyok meg csitri? Ennyit erről :) nem veszekszem ilyen retardált emberekkel. kik meg tudtak/tudnak normálisan válaszolni azoknak meg ezer kösz!!
2011. szept. 25. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs jogunk másokat elítélni, még akkor sem, ha homoszexuális. A fenék kifejezés nem jelenti azt, hogy homoszexuális, hanem egy kulturált kifejezése a seggnek. Nem a wazzegolástól leszel férfi. Tudom, ebben az ocsmány szájú társadalomban meglepő, ha valaki kicsit intelligensebb a másiknál. Én azt vallom, hogy élni, és élni hagyni. Ne azért ítélj el egy embert, mert homoszexuális. Ismerd meg és az alapján alkoss véleményt róla. A heteroszexuálisok között éppúgy vannak hulladék emberek. Csak egyetlen példa. Az én barátnőim között rengetegen vannak, akik egyedül nevelik a gyermeküket, mert az a nagyon tisztességes heteroszexuális apja eltűnt a semmibe. Van nagyon közeli példa is, mert a tesóm is egyedül neveli a gyermekét - az oka ugyanez. Hidd el, a heteroszexuálisokat épp annyira el lehetne ítélni, mint a homoszexuálisokat. Ja, hogy az teljesen természetes, hogy egy nőt felcsinál, majd otthagyja.


Én pedig azért háborodtam fel, mert nekem van homoszexuális barátom, és bizony a bajban a heteroszexuális barátaimmal ellentétben mellettem volt és segített. Azóta kicsit átgondoltam a dolgokat és egyenlő emberként kezelem őket. Persze közöttük is vannak elviselhetetlen alakok, de a heteroszexuálisok között éppúgy. Másrészt egy 13 éves gyereket homoszexuálisnak lekiabálni nem szerencsés, hiszen az életét siklaszthatjuk ki. Nem abban az értelemben, hogy ilyen lesz, mert ettől nem lesz homoszexuális, hanem ilyennek láthatja magát és nem mer lányokhoz közeledni, mert azt fogja érezni, hogy ezt gondolják róla.


Őszintén. Ha jobban megnézzük, akkor mindenkinek van mit takarítani a saját életében. Talán nekem is, mert én sem vagyok tökéletes, ahogy senki nem az - csak hiszi, hogy az.

2011. szept. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„Köszi! Hétvégén kiszoktam menni a haverokkal bmx ezni egy street parkba... de gondolom te az ország útira gondoltál.Vagy szoba bicikli?”


Hagyományos kerékpárra gondoltam, de ha szoba bicajod van, akkor az is megfelelő. A BMX-el gondolom, inkább „mutatványoztok”. A rendszeres kerékpározás, kiválóan fogja erősíteni az izmokat. Olyan nem lesz, mint egy lapos has és ez teljesen normális, ha „domborodik”. Borzalmas is lenne, ha valakin csak lógna hátul a nadrág. Kerékpárral lehet erősíteni, így nem egyszerű zsírtömeg lesz, hanem izmossá válik. Ha a szó szoros értelmében le szeretnéd adni, vagyis ha azt szeretnéd, hogy lapos legyen, akkor azt csak semmittevéssel lehet elérni. Kerékpározással továbbra is domborodni fog csak izmos lesz, ami szebb és jobban tetszik a lányoknak is.


Fogyókúrába semmiképp se kezdj. Abban egyet kell értenem a hozzászólókkal, hogy túl vékony vagy. Kicsit szedj fel magadra, mert 178 cm magassághoz kevés a 64 kg. A magasságodhoz 73-75 kg-nak kellene lenned. Azt tanácsolom, hogy növeld meg a testsúlyod, de mellette sportolj, így nem zsírban fog jelentkezni a testsúly növekedése, hanem sportosabb lesz a testalkatod.

2011. szept. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!