Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így hány kcal lehetett?...

Ez így hány kcal lehetett? (alkoholos ital)

Figyelt kérdés

3 x 2 dl vodka + fél liter energiaital. Ezt összekevertük, és hárman megittuk, tehát kb a harmadát ittam én.

+ 2x 2 dl vodka + 1,5 liter narancsos üdítő összekeverve, ebből kb 3 kortyot ittam.

Kb hány kcal lehetett ez? Az is elég, ha megmondjátok, hogy a 2 ital összesen mennyi kcal, és én akkor kb-ra kiszámolom.

Amúgy jól bírom az alkoholt, de ezt éjfél körül ittam, és délután 2kor ettem utoljára, tehát totál éhgyomorra és hát kicsit berúgtam... 3x hánytam, és nem tudom eldönteni, hogy akkor vajon az összes alkohol kiürült a gyomromból a hányásnak köszönhetően?


2011. szept. 25. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:

google: vodka kcal, energiaital (márka szerint) kcal stb.


ugye, milyen egyszerű?;)

2011. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
arról nem is beszélve, hogy seggrészegre iszod magad és az a legnagyobb gondod, hogy hány kcal volt a hányásodban?
2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnagyobb gondom, mert nem akarok visszahízni. De asszem sikerült kiszámolnom, és nekem az én mennyiségemre úgy 700 kcal jött ki. Akkor csak annyit mondjatok, hogy ez az összeg helyes lehet?
2011. szept. 25. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Te még mindíg részeg vagy? Milyen egy kérdés már az hogy 700kalóriányi pia helyes lehet e?

Mikoe elhíztál akkor egyszeri piálástól szedted fel a klóidat?Ugye nem... Hanem a FOLYAMATOS zabálástól.

Úgyhogy ne sz@rj be ennyitől nem hízol vissza -.-

2011. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, nem vagyok egy nagy dagadék, nem zabáltam folyamatosan.

54-55 kg vagyok, és 166-167 cm...

Nem azt kérdeztem, hogy a PIA helyes lehet-e, hanem, hogy jól számoltam-e ki!!

2011. szept. 25. 10:50
 6/10 anonim válasza:
49%
kb 4 deci kevert alkoholtól 3x hánytál? még aszondja jól birja az alkoholt xD
2011. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg rendben van a súlyod akkor mit nyafogsz egy egyszeri piálástól? -.-"
2011. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondom drága alapból jól bírom az alkoholt, tudom, hogy ez nagy nulla volt, csak éhgyomorra ment, és nagyon a fejembe szállt. Ennél sokkal többet ittam régebben 1-1 alkalomkor, és sose volt semmi bajom.
2011. szept. 25. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fél liter tiszta vodkától leszek max matt részeg, még éhgyomorra is...ez akkora egy nudli volt főleg fél liter energiaitallal..egyébként 1 dl vodkában kb 200kcal van, fél liter energiaital a fajtától is függ, de olyan 200-300kcal körül lehetett az is.
2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez nagy semmi volt, már leírtam. Nem mindenki egyforma, engem úgylátszik éhgyomorra nagyon megfog, mikor ettem előtte, nagyon jól bírtam.

Köszönöm a válaszod, te adtad a legnormálisabb választ. :D

2011. szept. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!