Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar az is lefogyni,...

Miért akar az is lefogyni, aki már szinte sovány, szép alakja van?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatok ezen az oldalon, és kicsit megdöbbent, hogy olyan lányok, nők írnak, akik le szeretnének fogyni, akiknél teljesen rendben vannak a kilók. A fényképek alapján semmi gond nincsen velük.

Miért foglalkoznak manapság ezzel a kérdéssel ennyire?

Akik tényleg kövérek, talán pont azokat nem foglalkoztat ennyire ez a kérdés. Miért nem tudják a normális testalkatú nők elfogadni magukat úgy ahogyan vannak?

Akik sok kilótól szeretnének megszabadulni az más szerintem, de aki 2-3 kg-tól, és kérdezi, hogy milyen fogyasztószert használjon...no én már őket sem értem:-)


2011. szept. 28. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
ez azért van mert testkép zavaruk van, ez gyakori betegség nőknél
2011. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

én magam részéről tudok nyilatkozni. bár nincs rajtam felesleg legalábbis súlyban (47 kg 157cm, 31) de azért mégiscsak jól/jobban akarok kinézni. valószínű azért mert a környezetemben rengeteg magára adó vékony jóalakú nő van(külföldön egy főváros közponjában élek) itt terhesség után is nádszálkarcsú nők tologatják a babakocsit, divatosan felöltözve.nem engedhetem meg magamnak(meg nem is akarom) hogy elhízzak vagy slampos legyek.

persze én nem szedek fogyitablettákat illetve nem koplalok. csak egészségesen étkezem és sportolok, de fontos az hogy ne legyen rajtam plusz kiló.

2011. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert a mai világ azt sugallja hogy annál jobb, minél vékonyabb vagy.

ez miatt alakulhat ki testképzavar..

velem is ez volt. 170/50kg-as még fogyni akartam 46-47re, de egészségügyi problémáim lettek, elvittek dokihoz, és már nagyjából helyrejöttem.

és a nőknek/lányoknak elég nehéz szerintem elfogadni a saját testüket, például én olyan géneket örököltem, hogy egyszerűen nemtudok nagyon vékony lenni, amilyen szeretnék, mert mondom, egészségügyi gondok léptek fel, ez olyan h vki meg nem tud hízni, akár mennyit eszik.

2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, igazatok van, mindenhol azt látjuk, halljuk, hogy vékonynak kell lenni, mert ez a "menő".:-( Ha azt nézzük, a tévében is szinte csak a sovány, jó alakú nők szerepelnek....

Rajtam, 5 kg súlyfelesleg van, én is szülés után vagyok. Elfogadnom így magam, nem szeretnék sovány lenni. Azért sajnálom, hogy sokan nem fogadják el magukat, és mindig elégedetlenek.

2011. szept. 28. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

azért ellenpélda is van, sokszor láttam már olyat, hogy felrakott valaki ide egy képet, amin mondjuk arányos volt, de azért hurkás volt a hasa meg narancsbőrös, stb. és kérdezte, hogy fogyhatna-e. erre mindenki lehülyézte, hogy neee már így is tök jó az alakod, stb...

a másik meg, hogy pl. ruhában nekem tök normális alakom van és senki nem érti, hogy miért fogyózom. de azt csak én látom a tükörben fürdőruhában, hogy milyen narancsbőr van rajtam, meg hogy mennyire aránytalan a csípőm a felsőtestemhez képest... a ruhával nagyon sokat lehet trükközni

2011. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én belátom, hogy nekem nem egészséges a gondolkodásom. 160cm vagyok és 54 kiló. Teljesen átlagosnak mondható, még is megőrülök a tükörtől mikor látom a combjaim.

Én is terhesség után vagyok, 53-al kezdtem, szülés után 50 voltam, aztán felhíztam 59-re ( nem tudom miért zabáltam) és most végre megreformáltam az étkezésem megint. Célom az 50 kiló. De hiába van célom, ismerve magam nem leszek elégedett, hiába sportolok is. Én nem hiszem, hogy ebből ki lehet gyógyulni.

2011. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

15:35

narancsbőröd addig meg is fog maradni, amíg fogyózol. lehet Te még nem, de sokan helyetted már lefektették a fogyókúra - hízás(zsírosodás) közti egyértelmű összefüggést.


Kérdező, társadalmi probléma. ez szerintem nyilvánvaló. de mondjuk, úgy sem lehet mindenkin segíteni, Afrikában mindenképp ezrek halnak éhen naponta (nem kell pontosítani, de akkor már:tízezrek) pff.. majd itthon is hullik a férgese. nem azért, mert nem lehet kórházakban majd cukros vízre kötni őket, hanem mert egy direkt legyengített szervezet, előnytelen táplálkozással minden féle betegségre érzékenyebb. és nem is tudom említsem-e, ha egyszer az emberi természetet is belevesszük a számításba, egyszer eljön a háború vagy forradalom, a szerencsétlenek nem fognak tudni mihez nyúlni.. de végső soron nem lehet mindenért a társadalmat hibáztatni, valamennyit mindenki alakíthat a sorsán. a kérdés Kedves Kérdező, hogy mosolyogva nézed-e a jelenséget, vagy sajnálattal a szívedben?

2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aczél: tőled mindig számíthat az ember meglepetésre, egyik nap megdícséred a szakszerű étrendem meg az eredményeim, utána meg lecseszel, mert szerinted nem tudom mi a különbség a zsírból fogyás és a tömegvesztés közt :D persze nem tudod, ki vagyok, de azért nekem vicces :D
2011. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem szokásom ellentmondásosan írni.

mit írtam itt? azt, hogy fogyókúrától ne várj mást mint testzsír növekedést. ez igaz állítás? a valóságnak megfelel, emberek példája alátámasztja. állítottam valaha mást? józanul biztos nem.

mit is tartasz viccesnek kicsit pontosabban?

2011. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!