Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarnék a hasamról meg...

Fogyni akarnék a hasamról meg a derekamról, mivel érhetem ezt el?

Figyelt kérdés

A hasamon meg a derekamon van a felesleg és azt le szeretném adni próbáltam úgy h suli idő alatt nem eszek le is ment 5 kg de az nem látszik szóval vmit elronthattam...szóval mit kéne csinálnom? mit egyek meg ilyenek? minden másnap futok 3-4 km t de ez elég?


Tudom h nincs helyi fogyás és h ha elkezdek fogyni máshonnan is lemenne csak a hasam és a derekam a fő problémám.


2011. szept. 28. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A futàs az jó. De hidd el ha egèsszéges akarsz maradni fogyàs utàn is akkor enned is kell. Igaz h egyéntôl függô de tapasztalataim alapjàn azt ajànlom, hogy egèssèges kajàkot egyél, kis adagokban többször naponta és sokat mozogj futàs, biciklizés, úszàs, tornàzàs, tànc.
2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A futàs az jó. De ha egèsszéges akarsz maradni fogyàs utàn is akkor enned is kell. Igaz h egyéntôl függô de tapasztalataim alapjàn azt ajànlom, hogy egèssèges kajàkot egyél, kis adagokban többször naponta és sokat mozogj futàs, biciklizés, úszàs, tornàzàs, tànc.
2011. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mit egyek? Ha sok gyümölcsöt eszem az jó ?
2011. szept. 28. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jò a gyümölcs is, de èn ugy csinàltam, h mindent ettem, nem csak gyümölcsön èltem, a zsiros ès a sült kajàt hanyagoltam, nekem segitett.
2011. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gyümölcs nem. Napi 1-2 alma lehet meg 1 banán. A gyümölcs tele van könnyen felszívódó cukorral. Rendes húsos kaját egyél. A proteinhez több energia kell, hogy feldolgozza a szervezeted. 200kcal gyümölcs után már raktároz a szervezet mivel napi szinten ennyi gyümölcs cukrot tud lebontani. A többi megy a pocidra meg a derekadra. :) Tapasztalatból írom.
2011. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!