Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés volt ez már? Kalóriadús?

Kevés volt ez már? Kalóriadús?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem egy korpás kiflit és egy körtét.Tízóraira egy almát,délbe sajna megettem egy kis pizza felét :S Mivel későn értem haza így 3kor ettem egy kistányér lebbencs levest és rizst ripp-roppal,és nem rég egy bögre teát ittam egy kiskanál mézzel.2 l vizet iszom egy nap.

Min változtassak?Suliba járok és nagy átlagba 2körül érek haza és akkor van az ebédem.


2011. szept. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ripp-ropp az mi? valami húsgombóc féleség?

vacsorára egyél zöldséget és joghurtot, vagy túrót, halat

reggelihez egyél nyugodtan főtt tojást, csirkesonkát, sajtot, zöldséget, joghurtot, kefírt

3kor van az ebéded jó az egyél főtt ételt normális adagban

a vacsit ne hagyd ki, nézd meg mit ettél egész nap és amit nem ettél azt egyél(na tudom fura megfogalmazás) de pl ma nem ettél zöldséget ezért vacsira egyél máskor azt mondjuk egy főtt tojással

2011. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,ilyen fagyasztott fasírt féleség csak nem olajban lett kisütve,hanem mikróban magas hőfokon melegítve.

Köszönöm neked :)

2011. szept. 28. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
r.i.p. ropp xd
2012. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, csak nem diétás.

Kalóriában is lehet, hogy megcsúsztál kicsit, a nagyobb baj a zsír bevitellel lesz, lejjebb kéne szorítani.


Kevesebb "kész" kaját kell enned, több csirkehúst, salátát, teljes kiőrlésű kenyeret.

Amiket felsoroltál sokuk nagyon zsíros.

2012. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!