Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok? Hogyan?

Lefogyhatok? Hogyan?

Figyelt kérdés
A szüleimmel azzal b*sztatnak, h ne vacsizzak, meg ilyesmik. Egyáltalán nem vagyok kövér, max 2 kiló felesleg van rajtam, erre mst elveszik a kedvem mindentől. Le akarok fogyni csak azért is, h lássák.... Help!! Hogyan csináljam...
2011. szept. 28. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2011. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16/l
2011. szept. 28. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány centi/kiló vagy?
2011. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hány kiló/centi? iratkozz be valami sportra, ha ennyire fogyasztani akarnak, biztos nem lesz ellenükre, hogy befizessenek egy aerobic/spinning/zumba órára, vagy amihez kedved van.

vacsizzál mindig, csak ne nehéz, zsíros dolgokat, inkább sok zöldséget, tojást, túrót, husit.

2011. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
161 centi és 50 kiló vagyok. Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 28. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
a szüleid nemnormálisak :( de komolyan, tök oké a súlyod. ha ennyire idegelnek ezzel, akkor tényleg iratkozz be valami mozgásra, az ártani tuti nem fogsz, még lehet formásodsz is tőle :)
2011. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h eddig én is elégedett voltam, de mostmár.... Mindegy, akkor kipróbálokvmit, mondjuk zumbázom heti 2x, de akk még egy kis pluszt is beiktatok vhogy :)
2011. szept. 29. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!