Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket lehet enni, nem hizlalnak?

Ezeket lehet enni, nem hizlalnak?

Figyelt kérdés
abonett pizzás extrudált kenyér? Aktimel azaz ivokás, aktivia,rizs ? És jár a zöld pacsi ha írnátok nekem olyan ételeket amik egyáltalán nem hizlalnak pl: alma, fejessaláta, répa, karfiol stb. köszönöm
2011. szept. 29. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Activiaból edd a natúrt, abban nincs cukor, meg mindenféle tartósító. Abonett, rizs, Actimel napi 1, teljesen jó.

Zöldséget egyél sokat, túrót, tojást, csirkemellet, pulykamellet, délelőtt mehet a gyümölcs is (kivéve banán és szőlő, mert tele van cukorral).

2011. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

0 kalóriás étel nincs, vagyis minden hízlal, ha több kalóriát viszel be belőle, mint amennyi szükséges, és semmi nem hízlal, ha keveset eszel belőle.

Persze gondolom, hogy inkább alacsony kalóriatartalmú ételekre gondoltál. Zöldség szinte bármennyi, gyümölcs, csirke, hal, rizs és krumpli (természetesen zsír vagy olaj nélkül, pl. főzve vagy héjában sütve sütőben) lehet, de mértékkel. Kenyér is belefér, de inkább reggel és inkább teljes kiőrlésű, 1 szelet, ha toast, akkor mondjuk 2, ha nagyon muszáj, 3. Joghurtból a cukormentes. Actimel szerintem nincs natúr, legalábbis én még nem láttam, igaz, ritkán veszek.

2011. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor leírom az étrendemet:

Reggeli: natúr zsírszegény joghurt gyümölccsel, néha egy kis zabpehellyel, lenmaggal.

Egész délelött sok folyadék, ha megéhezem bármilyen zöldség vagy gyümölcs.

Ebéd:grillezett zöldség, csirkemell vagy pulykamell vagy hal vagy marhahús, heti 1szer2szer barnarizs, vagy durumtészta, minnél barnább annál jobb

Délután még mindig sokat iszom, vizet vagy cukrozatlan gyógyteát, de nem a filtereset.

uzsonnára túró, gyümölccsel vagy zöldséggel, ahogy kedvem tartja

este gyümölcsöt eszem, általában 1 banánt, vagy narancsot.


Èn nem vonom meg magamtol a banant. En igy eszem, nem mondom, h full egeszseges de nekem ez valt be, en ettöl fogyok.

2011. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Hús helyett pl. egyél halat. Ez nem csak a kilóknak tesz jót, hanem a szívnek is.

Egyél sok lédús gyümölcsöt: alma, narancs, mandarin, dinnye, szőlő.

Egyél joghurttal magokat: pl. lenmag, szezámmag, szotyola, korpa. Joghurtból mindig natúrat egyél, mert abban nincs annyi cukor.

2011. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hajlandó olyat enni, ami nem finom, hogy csak azért egyem, mert laktat.

Én eszek mindent, amit megkívánok, de keveset, hogy kb. az 1200 kalóriába beleférjek. Tehát reggelre két tk. toas kenyér közé kenőmájas paradicsommal, sok folyadék, normál ebéd, du. sok folyadék, vacsi nálunk fél6kor van, mostanában levesek a vacsik, utána pedig MOZGÁS! Valamit valamiért. De nekem natur joghurt lenmaggal biztos nem kell..

2011. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi a baj a natúr joghurttal és a lenmaggal? Én szeretem. A lenmagnak semmi íze nincs, viszont nagyon egészséges, szoktam néha kajába keverni.

És nem is a fogyókúra miatt.

Az mondjuk igaz, hogy a fogyás nem íztelen ételekről szól.

2011. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek


tegnap ezt ettem szerintetek megfelelő? :

reggeli: 3 darab extrudált abonett és egy aktimel

ebéd: egy alma, 1 abonett,

vacsora: egy alma

tudom kevés de sajnos én ilyen testfeléépítsű vagyok hogy elég nehéz normál étrendel jó súlyban maradnom. 160 cm vagyok és 56 kg.

2011. szept. 29. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez amit ettél nagyon kevés. 1200 kcal körül van egy átlag ember alapanyagcseréje, azaz ez az, amit akkor is elégetsz, hogyha nem kelsz ki az ágyból egy percre se.


Ha ez alatt eszel, akkor a szervezet azt hiszi éhínség van, és ha véletlenül normális kajához jut, akkor azonnal raktározni kezd. Ezért nem tudsz lefogyni, mert a koplalás-raktározás-koplalás-raktározás ördögi köréből nem tudsz szabadulni. Ezt hívják jojo effektusnak.

2011. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor hogy javítsak rajta?
2011. szept. 29. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon nem 1200kcal...ez még annyi SE!
2011. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!