Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is kéne még fogynom?

Szerintetek is kéne még fogynom?

Figyelt kérdés
egy modellügynökségnél azt mondták, csak akkor foglalkoznak velem, ha fogyok 5 kilót. 55 kiló vagyok.
2011. okt. 5. 23:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nem, mert én nem élő vállfákat látok az emberekben. Ők igen.
2011. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak minden álmom ez. nem tudom mit tegyek
2011. okt. 5. 23:56
 3/12 anonim válasza:

Te tudod... Végülis az az 5 kg nem olyan sok. Ha tényleg ez minden álmod, lehet, hogy később megbánnád, hogy nem vágtál bele.

Sok sikert, akárhogyan döntesz!

2011. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 greeen ***** válasza:
kép nuku?lehet 55 kilósan akkora vagy mint egy hegyioroszlán!
2011. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kép nincs, de azt elfelejtettem kiírni h 182 cm vagyok.
2011. okt. 6. 01:15
 6/12 greeen ***** válasza:
bexarás és még modell akarsz lenni? azt képed sincs?AKi csak gondolatszinten tervezi a modellkedést már vagy 4000 képet csináltat magáról amatőr szintetn is! pfff:) nem a fejed érdekel
2011. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vágnék bele, 171 cm vok és 57 kiló, nekem kéne fogynom 2 kilót, vagy izomra hízni, neked valószínűleg mindenképp híznod kell. Igazán szánalmas ez a modell világ...
2011. okt. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Júújjj..Figyelj csak, azon gondolkozz el, hogy megéri-e neked, hogy tönkretedd az emésztőrendszered, az egészséged, meg a későbbi (szexuális) életed egy ilyen dolog miatt...

Ez nem úgy megy, hogy most lefogysz még 5 kilót és onnan minden O.K... olyan komoly egészségügyi problémáid lehetnek, hogy egy életre megszívhatod. Már most is kib.szott gebe lehetsz, ami nem egészséges, de a szervezetednek még vannak tartalékai, ebből élsz. Ha ez elfogyik, mert annyit eszel huzamosabb időn keresztül, amennyi a szervezetednek még a fenntartásához sem elég kénytelen lesz "önmagából pótolni" azt... Ez nem vicc!! Képtelen lesz alapvető biológiai funkciókat ellátni(mint az emésztés, látás, mozgás, figyelem...)

Maradandó károsodásokat szenvedhetsz.


Úgyhogy azt ajánlom nagyon gondold át mit csinálsz és ha mégis arra adnád a fejed,hogy megpróbálsz fogyni, akkor táplálkozás-szakértővel konzultálni, egészségi állapotodat felmérni és csak az utána merj bármit lépni!

2011. okt. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés...

Kül. mernél feltenni képet.

2011. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A napokban írt valaki hasonló paraméterekkel, mint amire te pályázol. Neki a menstruációja se jött meg pont emiatt. Ez ez arány, amit elvárnak, kóros, és tényleg csak egészségügyi gondod lehet belőle. Bármióta is ez az álmod, és bármennyire is szeretnéd, ez a szakma kemény, modellek haltak már bele saját maguk éheztetésébe, hogy meglegyen az ügynökség által elvárt súlyuk, stb. Nem érdemes.
2011. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!