Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ünnepekkor is tartani fogod a...

Ünnepekkor is tartani fogod a diétát?

Figyelt kérdés
most a karácsonyra gondolok első sorban..annyi süti szokott akkor lenni, meg vendégek, vagy éppen te mész valahova, akár vendégségbe. És nem fogsz enni semmi sütit csak mert diétázol?
2011. okt. 7. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonykor nem ismerem azt a szót hogy diéta maximum utána ha már minden elfogyott még a szaloncukrok is :D
2011. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
naaa. :D végre valaki. :D én se fogom tartani akkor. :D hülye lennék....:DDD
2011. okt. 7. 17:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem fogom tartani, de az előtte és az utána lévő napokban nagyon visszafogottan fogok enni. A szokásosnál is kisebb adagokat, persze napi 5ször.
2011. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én igen. Ha nem tartom be, mindig depis leszek, meg bőghetnékem van, idegbeteg vagyok, stb... Az meg nem jó karácsonykor :-) Sajnos az emberek többsége ezt nem érti meg, és elég nehéz leszerelni a rokonokat, akiknek a kajálásról szól a karácsony, de eddig még mindig sikerült :-P
2011. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
LÓFASZT
2011. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hányok az édestől. Úgyhogy nem, akkor sem eszem sütit, meg ha pisztolyt tartanak a fejemhez, akkor sem.
2011. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
idén is külföldön karácsonyozom ahol a karácsonyi menü mindeféle hal és édesség eddig sosem volt :D szóval így nem olyan nehéz. de amúgy én mindig csak annyit eszem hogy épp jóllakjak(utálom teleenni magam) tehát nem szokott gondot okozni semmilyen ünnep.
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartok egy szigorú diétát így enni fogok mindenből csupán az adagokat felezem meg mindenből, legalább nem is úgy fogok lefeküdni mintha lenyeltem volna egy ökröt, így jobban is fogok aludni, de nem is maradok ki semmiből :)
2011. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy tartom! Az az egy hét a karácsonytól -szilveszterig időszak,az olyan hogy mindent mindennel és amennyit bírok! Kalórianapló eldob és jöhet a ch és zsírbomba ezerrel.

Na és? Ha felszednék 5kg az sem világvége,mert újjult erővel kezdhetem a diétát hogy tavaszra még extrább alakom legyen mint azelőtt :D

2011. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem nincs különösebb diétám szóval nem

normálisan, egészségesen, sok zöldség, gyümölcs, zabpehely tk kenyér, sovány husok, tejtermékek ebből áll a napi étkezésem, megfelelő sport mellett

a súlyom normális, jól érzem magam, attól hoyg karácsony van nem zabálok fel egy egész tepsi sütit

megkóstolom mindegyiket, ha vendégségbe megyünk eszek ott is mindeből normál adagat, max zöldségből/csalamádéból kicsit többet eszek, 3-4 szelet kis süti, linzer stb és ennyi

ha szülinap vagy más esemény van akkor is eszek egy szelet tortát és kész, nem hízok egy dekát se

2011. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!