Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ valamit ez a "zsíréget...

Használ valamit ez a "zsírégető" bogyó? Megakadályozza hogy a bevitt ch, zsírrá raktározódjon?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig mindenféle bogyó nélkül diétáztam és sportoltam.Már csak kb 2kg van rajtam,de ez nehezen megyeget le :/

Ez a bogyó tényleg megakadályozza hogy a ch amit beviszek az zsírrá raktározódjon?


2011. okt. 10. 15:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy esetleg ez?

2011. okt. 10. 15:41
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább a Carb Attackot használd az pont jó mikor már csak 1-2 kiló plusz van, az első amit linkeltél is jó csak termogenikus így felviszi a vérnyomásod!! Nem tudom hogy egészségi állapotod milyen hozzá, bár nekem pajzsmirigy alulműködésem van és Adipokill-t szedtem és nem volt semmi mellékhatása, főleg ha lassan szoktatod hozzá a szervezeted.
2011. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a vérnyomásomnak jót tenne mert nagyon alacsony, a pulzusom is alig üti a 40-45öt...


A 2. mely szénhidrátok felszívódását gátolja? Mert azt írja hogy a kristálycukrot azt nem,pedig pont azt kellene.

Akkor pl melyek azok az ételek amelyeknek gátolja a felszívódását?

2011. okt. 10. 15:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek semmilyen zsírégető bogyóban, teában!

Sport, kevesebb bevitt kalória = fogyás, ez TUTI!!!

2011. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ja ok,megtaláltam,:) bamba vagyok:)
2011. okt. 10. 15:54
 6/14 A kérdező kommentje:
a kcalt már nem tudom hova csökkenteni (1300kcal,ami főként,zöldség és csirke). Sport az heti 5-6óra megvan.
2011. okt. 10. 15:55
 7/14 A kérdező kommentje:

ezt a carb attack-ot csak akkor kell bevenni,ha valami ch dús ételt eszek?

Pl reggel zsömle vagy péksüti.

De pl délben nem kell ha az ebéd mondjuk csirkemell meg párolt zöldség? Vagy az esti túróhoz meg tojáshoz sem kell igaz?

2011. okt. 10. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne egyél zsemlét meg péksütit, hanem vagy 1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret (de ne olyat, ami malátával színezett) vagy pár kanál zabpelyhet és nem kell akkor semmiféle tabletta. Csodaszerek nincsenek. Ha már mindenképp szedni akarsz valamit, vegyél folyékony L-karnitint és vedd be edzések előtt.
2011. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
L-karnitint már szedek kb 3hete. A tk kenyér meg a zabpehely már olyan unalmas,kellene egy kis változatosság. Ha ez a cucc működik akkor már megmernék enni nyugodt szívvel reggelire egy kakaóscsigát :D
2011. okt. 10. 16:18
 10/14 A kérdező kommentje:
a folyékony l karnitint nem bírom,rosszul leszek tőle,így tablettában tudom csak bevinni, 1000mg-ot szoktam.
2011. okt. 10. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!