Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérnek érzem magam, de a...

Kövérnek érzem magam, de a barátom le akar beszélni a fogyásról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta eléggé elengedtem magam, és nagyon meghíztam. Sok tényező volt, érettségi tanulás, utána lazulás a nyáron. Meg a barátom folyton beszólt, ha keveset ettem, hogy nem kell éhezni, rám fér. És jöttek a kilók, nézzétek a képeket:


[link]


[link]


Szerintem nagyon duci lettem, és bár most már tartom a súlyom, jó lenne visszafogyni vékonyra. A barátom szerint viszont szép vagyok, ez még nem túl sok... Szerintem eléggé, a hasamon van nem kevés felesleg. Mit tegyek?


2011. okt. 11. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Valóban híztál, már hízás előtt sem voltál kimondottan vékony, vigyáznod kellett volna, hogy többet ne hízz.

Ha te így nem érzed jól magad, akkor ne foglalkozz vele, hogy mit mond a barátod, vágj bele!

2011. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A hízás előtt szerintem jól néztél ki, de ne aggódj, ha rövid idő alatt szedted fel, akkor könnyen le is fogod adni, viszont ne nagyon halogasd.
2011. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sportoljatok közösen, a koplalás nem megoldás
2011. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány kg vagy az első, és mennyi a második képen?


Lehet, hogy a barátodnak a teltebb lányok jönnek be, csak eddig nem mondta... :)

Ha tényleg jobban érezted magad vékonyan, akkor próbálj úgy fogyni (tehát olyan lassú ütemben), hogy a barátod ne vegye észre. Majd csak akkor fog kapcsolni, ha újra csini leszel...

(Na nem mintha most nem lennél csini, szerintem nem vagy kövérnek mondható egyáltalán...)

2011. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne fogyózz csak tarsd az alakodat így, ha a barátod le akar róla beszélni akkor az azt jelenti h így bejössz neki
2011. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy valaki ducin jól érzi magát,de ez nem változtat a tényen,hogy ez az állapot hosszabb távon egészségtelen és kényelmetlen.

Tehát elsősorban az egészségedért a fittebb életért tedd rendbe magad a barátod ízlése és az egyéni ideáljai ezután jöhetnek szerintem.

2011. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az első képen kb. 55 kiló voltam, a másikon 67.
2011. okt. 11. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ebben az esetben az utolsó legyen a barátod, akinek a véleményére hagyatkozol.

saját magadért kell megtenned, mert ha te nem érzed magad így jól, akkor tetszhetsz neki akármennyire, egy idő után meg fog rajtad is látszódni, hogy nem szereted a saját tested, hogy nem érzed jól magad a bőrödben. ez valóban nagyon látszik az embereken!

barátod véleményét most szépen le kell szarni. nyilván akkor is tetszettél neki,mikor összejött veled,és jó alakod volt.szóval hagyjuk,hogy így plusz tizenakárhány kilóval jobban nézel ki.mert,őszinte leszek,szemmel láthatóan nem!!! valóban dundi lettél,ez már elhízás.

szóval ne tartson vissza attól,hogy megszabdulj a feleslegtől!!! gondolm 100szor jobban éreznéd magad attól,ha visszafogynál. és ne hazudj magadnak sem karcsúságot, se ne élj abban a kitalált világban,hogy a barátodnak tetszel,akkor oké,le lehet szarni az egészet, és lehet orrba szájba zabálni,belesüppedni ebbe az álomvilágba!!!! mert nem! senki ne hanyagolja el magát ennyire. sok sikert a fogyáshoz,ha ezt választod!

2011. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A te életed, a te érzéseid, és az egészséged a tét.

Kedves a barátodtól, hogy azt mondja így is tetszel neki. De te tudod, hogy mit érzel. Mivel itt vagy gondolom nem érzed jól magad. Akkor mi is a kérdés?

Ha mindig másoknak akarsz megfelelni, akkor hol vagy te? Pedig ez a te életed. Ha vékonyabban jobban érzed magad akkor tegyél érte. Én 15kg minusznál tartok. A párom nekem is azt mondja ne fogyjak tovább, mert neki így tetszem. És hogy nem tetszenek neki a túl vékony lányok. De én így nem érzem jól magam, így még 5kgot szeretnék leadni. Mert akkor leszek kiegyensúlyozott, ha jól érzem magam a bőrömben. Gondolom te is így érzed, tehát nincs más hátra minthogy mindent beleadj. :)


Sok sikert és kitartást a fogyáshoz :)

2011. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy?
2011. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!