Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy nagy húsevő,...

Nem vagyok egy nagy húsevő, sőt inkább nem szeretem a húst, nehezemre esik ennyi fehérjét enni, folyton ezen kínlódom, hogy mit egyek, ami fehérje. Vegyek fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés

Csak attól tartok, hogyha nem ennék ennyi fehérjét, akkor viszont éhesebb lennék, hiába a turmixnak azért kisebb a térfogata, és több szénhidrátot ennék.

Ti mit esztek fehérje címszó alatt?


2011. okt. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tojás (a sárgáját csak módjával), fehérje turmix, túró, sovány sajt. Kiegészítésnek kefir, natúr joghurt.
2011. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyeneket eszem, de ezekből az életben nem jön össze napi 80-100 g fehérje...
2011. okt. 11. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

laktató

fehérjeturmix zabpehellyel felfőzve kásásnak

tojásrántotta zöldséggel(1-2 sárga sok fehérje mehet)

halat szereted?

sárgaborsó, lencse, bab, borsó, gomba párolva, rizsbe keverve

túró joghurttal kikeverve

sovány mozzarella sajt, tolle trapista sajt

tojás

cottage cheese

2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet lélekben csirke vagy, az elég növényevő.

rengeteg fehérjeéhező (beteg) ember van, nem muszáj eleget enni :/ de ha érdekel az egészséged, akkor leírták fentebb. amúgy a turmix, csirke tökéletes. én mostanában néhány naponta sütök magamnak ~1 kiló csirkemellet, kiolvasztással együtt 1 óra körül van, ha ügyes vagyok már kiolvasztás közben félig megsül :D

2011. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!