Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le gyorsan?

Hogyan fogyhatnék le gyorsan?

Figyelt kérdés
Ne akarjatok lebeszélni, felesleges. Sportolni nem szeretek, tehát az étrendemben kell segiteni. 21 vagyok és 74 kg, szeretnék 65 lenni 2 hét alatt, hogyan lehetne ezt megoldani. Koplaltam már elég sokat. És nem volt jojó effektus, ha lefogytam egy hét alatt 5-6 kilot max 1 jött vissza. Tanácsok kellenének, ti hogy fogyóztok?
2011. okt. 12. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van tapasztalatod. Ha bevált, csináld ugyanúgy!
2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most akár 2 perc alatt lefogyhatsz,nem is tudtad?

Gondolom,ugye a te édesapádnak is van otthon a sufniban egy láncfűrésze egy laza mozdulattal szeld le bátran az alkarod,aztán ugrás a mérlegre,ha esetleg nem lennél elégedett vágd le a másikat is :)

remélem sokat segítettem én is ezzel a módszerrel fogytam csak az a gáz hogy most lábbal írok :)de legalább tudok járni .....az élet szép és lassan is le lehet fogyni :)

2011. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Drága második, már rég nem élek otthon, apám egy f***fej, aki saját maga is szivesen feldarabolna az egész családommal együtt, ugyanis egy brutális elmebeteg.

Amúgy terhesség után vagyok másfél évvel, császároztak igy nem ajánlott az intenziv sport, és a kisfiam mellett eleget kell igy is mozognom, ráadásul 15 kg.

2011. okt. 13. 02:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, már sikerült, ugy 2 hónappal ezelőtt fogyóztam. 82 kg voltam kb 2 hét és 73 lettem, most 74 vagyok. Csak ugy értettem, tudtok-e valami jó praktikát. Mint a 2 deci viz evés előtt, vagy a citrom, kiwi fogyasztás, zöld tea. Meg hasonlók, amik serkentik a folyamatot, kinek mi vált be?
2011. okt. 13. 02:40
 5/8 anonim válasza:

milyen módszerrel fogytál le? :O lécci írd le, mert nagyon érdekelne...


nekem az almaecetes víz evés előtt bevált, meg a sok kávé/tea. nagyon sok folyadékot kell inni, akár étkezés közben is. a szénhidrátot próbáld meg kiiktatni teljesen, de délutánról,estéről mindenképpen! ha gondolod próbáld ki ezt:

[link]

2011. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A level diétát én is csináltam. Tudod az a baj, hogy nem nagyon tudok megmaradni egy diéta vagy egy fogyókura mellett, mert a munka, a kisfiam, mind lekötik az időm. Legutóbb 82 kg voltam és 2 és fél hét alat lementem 73-ra 1 hónap után visszajött 1kg. Hál Isten nem hizom könnyen vissza, viszont lemenni is nehezen ment. Nem ettem semmit, és ezt szószerint vedd, max egyszer egy nap, hamár nagyon kába voltam, főt sárgarépát krumplival. Zöld teát ittam. Jártam futni, sulyzóztam, aerobic-oztam minden nap. Csak az a baj, hogy most, mióta visszajöttem dolgozni, semmire sincs időm. Meg ha nagyon nem birod a koplalást bekaphatsz egy szem kockacukrott, persze nem zsákszámra, egy nap max egyszer, hogy ne essen le a vércukor szinted. Ja és megettem minden nap egy fél citromot, megcsináltam 1,5 l limonádét nem édesen. Nekem igy ment.
2011. nov. 10. 03:54
 7/8 anonim válasza:
huh, köszönöm. megpróbálkozok valami drasztikussal mert, jövőre csodálatos alakkal szeretnék szalagavatózni :D
2011. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Le akarsz fogyni? Nekem fiatal koromban nemigen volt ilyen problémám, mert elég sok zsíros kenyeret ettem paradicsommal-paprikával, uborkával. Az anyukám még lánykoromban zsírral főzött, de én rögtön áttértem az olajra. Azt állították mindenütt, hogy a zsír hízlal. Szűlés után viszont jelentős lett a súlytöbbletem, és sok féle diétával próbálkoztam. Sajnos, ha 1-2 kilót leszenvedtem 4-5 jött vissza helyette. Soha eszembe sem jutott, hogy a zsír totális megvonása lehet a hiba. Az agyonreklámozott olajakat, margarinokat, joghurtokat iktattam be helyette az étrendembe. A Reg-Enor máj és epeserkentő segítségével neked is normál testalkatod lesz, teljesülhet a vágyad. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt. Neked is sikerülhet, de ehhez kitartónak kell lenni. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj- és epeműködtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri. Itt nézhetsz utána: [link]
2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!