Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki koplalással fogyott, de nem hízta vissza?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le a történeted. Köszi. :)
2011. okt. 14. 16:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

1,keveset eszel (azaz koplalsz) és ezáltal lefogysz

2,ha elérted a kitűzött súlyt ,akkor továbbra is keveset eszel,de néha kicsit bűnözgethetsz,így nem hízod vissza sosem ,azt amit már leadtál

2011. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha úgy eszel ahogy egyszer már elhíztál akkor az után is el fogsz ez teljesen nyilvánvaló. Esetleg a sport adhat ezalól kibúvót, mert ha a régi étrendeddel mozgás mellet el se híztál volna, most pedig továbbra is mozogsz akkor nem fogsz visszahízni.
2011. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
74%
Én nem ettem max. 1nap 1 zsemlét és szépen lefogytam, utána már nem nagyon ettem mert már nem volt annyira étvágyam.
2011. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 LadyLee ***** válasza:
Nem jó ötlet, ne csináld. Egyenes út az anorexia és egyéb egészségügyi problémák felé. Nem az a fő baj vele, hogy visszahízod (mert ez egyébként nem is egészen igaz, ha odafigyelsz), hanem az, hogy tönkreteszed a szervezeted.
2011. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%

én igen.

4-500 kcalokon éltem, semmi testképzavarom nem volt és nem is alakult ki. csak ezt láttam akkor megoldásnak.

amúgy sem voltam soha nagyevő, átlagos súlyú voltam, de soványabban jobban érzem magam.nem lettem túlzottan csontos,formáim megmaradtak azért. nekem ez nem került nagy erőfeszítésbe,mert sosem voltam nagy evő,sosem bűnöztem, nem zabáltam, önuralom kell hozzá,azóta is elvagyok napi 2 étkezéssel, anyagcserémmel semmi gond, levonva a következtetéseket,ha az embernek elég kitartása van akkor lehet így csinálni,csak utána sem kell zabálni orrba szájba. és akkor nincs gond. ennyit erről. sokan elitélik,de leszarom magasról,nekem legalább nem a zabálásból áll az életem, meg nem a napi 5xétkezésen jár az agyam.

2011. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
és te kérdező?
2011. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

ő

[link]

2011. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Aczél,ne keverjük a szezont a fazonnal...
2011. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

K O P L A L Á S

nem kevertem semmit.

2011. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

de igen. az a kislány egész életében alig jutott táplálékhoz.

1 hónap masszív koplalás után sem néz ki így egy ember. tovább meg nem is bírja,vagy 1 hónapig sem.

ugyhogy ne itt oszt az észt egy szudáni éhező kisgyerekkel.

senki nem akar éveken át koplalni....ugyhogy fölös riogatni bárkit is.

2011. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!