Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap szeretnék kezdeni egy...

Holnap szeretnék kezdeni egy decemberig tartó fogyókúrát. Mire figyeljek? Miket ne egyek egyáltalán? Mivel tudom helyettesíteni télen a nasit? (lent) Majd töltök fel képeket is.

Figyelt kérdés

Jelenleg 172cm/72.7 kiló vagyok.Szóval dagadt.

Tanácsokat szeretnék kérni a rossz napokra,miket tudok enni estefele?Későn fekszem,sokszor éjjel tanulok(egyetem).Milyen alapvető hibákat véthetek?Stb..


2011. okt. 14. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Másnak írtam a mai napon, de talán te is találsz benne hasznos ötleteket:


A fogyókúra a fejben kezdődik. El kell határoznod először is, hogy mit szeretnél elérni, és mikorra. (Pl. x idő múlva y kilóval kevesebb akarok lenni)


Aztán választanod kell egy diétát. Ha szeretsz méregetni, lehet kalóriaszámláló, ha nem, akkor valamilyen másmilyen.


Jó lenne, ha terveznél valami mozgást is.


Aztán már csak meg kell valósítani. :-)


Fontos, hogy reális célokat tűzz ki. De azokat aztán tűzön-vízen át. Határozd el például, hogy leadsz 5 kilót két hónap alatt, és utána újabb két hónapig azt tartani fogod. Aztán, ha lelkileg felkészültél, jöhet újabb 5 kiló. Ha türelmes és kitartó vagy, célt fogsz érni.

2011. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem most -10 kiló kell nagyon.

Fejben kész vagyok rá!

Mozgás:minden nap futópadozok,nem nagyon megyek ki mert beteges vagyok,rosszul fúj rám a szél és én halott leszek.Ezért az otthoni konditermet választom.Van még nekem húzódzkodó rudam meg hasprés padom vagy mi meg lépcsőző gépem is.

Minden nap beterveztem egy órás "edzést".NEm tudom pontosan mennyit mozogjak.8-10 km/h val tudok futni kb 3-5 km-et.

2011. okt. 14. 21:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Rengeteg műkaját eszek:pizza,gyros,menük,kínai,hamburgerek,kóla,popkorn,fehér kenyér,krumplik,zsíros hús,édességet,cukrot,teát.


Na ezeket tuti kizárom:)

2011. okt. 14. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál azokat ne edd

helyettesíteni a nasikat leírok egy pár pl én miket eszek mostezek helyett, régen én is ezeket ettem idő hiány miatt de rájöttem hogy csak magamat álltatom és igenis arra van időm amire szeretném-normális súlyt már elértem, 1 éve tartom, többén nem szeretnék visszatérni mert nagyon jól érzem így már magam


zabpehely tejjel/joghurttal, gyümölcsökkel, mézzel, dióval, fahéjjal, kókuszreszelékkel

étcsoki

túró almával+fahéjjal, joghurttal kikeverve, gyümölcsökkel, magvakkal, lekvárral, mézzel

korpovit keksz mézzel, lekvárral

tejberizs gyümölcskocsonyával-így nem kell cukor mert édes lesz

rizs, szójatej nagyon finom

extrudált kenyérlapocskák-tk kirőlésű, szezámmagos ezeket eheted sokféleképpen

zabpehellyel készítetett sütik, túrógombóc, palacsinta, kókuszgolyó

husok gyümölcsökkel sütve

joghurtok, kefírek házilag ízesítve

pizza házilag-tk liszt vagy graham, sováyn sajt, sonka, főtt husok, halak, főtt tojás, zöldségek(kukorica, hagyma, paradicsom, gomba, paprika, brokkoli) házilag paradicsomból ketchup

hamburger házilag, csirkemell roston sütve vagy párolva tk kirőlésű szezámos zsömle saláta, paradicsom, hagyma, ketchup, mustár sováyn sajt szelet(pl tolle, mozzarella, trapista light)

gyross tk pita, csmell roston, káposzta, pari, hagyma, ubroka, joghurtos öntet-te magad csináld

melegszendvics tk kenyér, kend meg az alját paradicsomos-oregános szósszal, rá kukorica hagyma, sonka majd paradicsom, gomba, brokkoli, és reszelt sováyn sajt

diákcsemege, aszalt gyümök, kölesgolyó, almachips


estefelé joghurt, hús, tojás, hal, túró, gyümölcs, zöldség

2011. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!