Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át ezt a...

Hogyan vészeljem át ezt a napot? Mozoghatok ilyenkor, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Tegnap meg tegnapelőtt iszonyatosan sokat ettem, főleg szénhidrátból.. Ezért ma víznapot szeretnék tartani, hogy hétfőn jól induljon a napom, és hogy laposabb legyen a hasam, mert most a sok kajától nem lapos, és még wc-re sem mentem el, meg 2 kg-mal több vagyok, mint szoktam lenni. Valahogy megpróbálom kibírni ezt a napot, és szeretnék 45 percet kardiózni is, csak nem tudom, hogy bírnám-e az edzést.De azért megpróbálok majd edzeni, max ha nem bírom, hamarabb abbahagyom.
2011. okt. 16. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
inkabb egyel konnyu kajakat de edzz rendesen!
2011. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont most kéne pörgetni az edzést,mivel a sok ch rengeteg erőt,energiát ad. Legalábbis nálam mindíg így van. Megeszek pár sütit meg egy kiadós ebédet 2óra múlva úgy pörgök hogy le sem lehet lőni,ilyenkor ezt kihasználom és edzek.
2011. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyi. Lőttek a víznapomnak. Megzabáltam nemrég 150g tonhalat, 150g zsírszegény cottage cheese-t meg egy paradicsomot. De még fogok ma edzeni, meg semmit nem eszek már.
2011. okt. 16. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Még jó hogy eszel.A víznap meg marhaság!

És egyél még ma mert estére olyan zabaroham jön majd rád hogy felfalsz egy üveg nutellát.

2011. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! fejben, lelkileg, mentáligiéné teljesen rendben van? én már csak mosolygok mások problémáin, de neked lehet nem olyan vicces, és ezzel vagy foglalkoznod kéne, vagy egyenesen orvoshoz menni :/
2011. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!