Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit nassolhatnék? Valami, ami...

Mit nassolhatnék? Valami, ami nem olyan káros?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy rettentően szeretek nassolni. Muszáj valamit rágcsikálnom,és ez általában chips...De sajnos ez meg is látszik rajtam. Ezen szeretnék változtatni. Tudtok valamit ajánlani, ami nem ilyen káros?:)
2011. okt. 17. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:

karalábé, retek.. répa. répa retek (mogyorót nagyobb mennyiségben kihagynám, csak a versike miatt írtam).

almát is lehet rágcsálni..

2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az aszalt gyömülcsökről valamilyen vélemény?
2011. okt. 17. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
sok cukor,inkább ropit, ha lecsipegeted a sót róla.
2011. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert a tápérték nélküli fehér liszt ami baromi hamar sok cukorrá alakul, előnyt évez a rostos esetleg vitaminos cukros holmival szemben? :D
2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szopogass c vitamin tablettát. az olcsó is és úgyis kiűrűl a felesleges de hasznos is
2011. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

káposzta, karalábé, répa, almachips, alma, mandarin, cékla, savanyú káposzta, sütőtök, rágó

ha nagyon nagyon rádtörne sütőben sütött krumpli kis reszel sajjtal vagy paradicsommal összesütve

kölesgolyó, natur popcorn-de ezek ne napi szinten

2011. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Létezik olyan, hogy Abonett Snack, ami olyan mint az igazi abonett, de ízesített (hagymás-tejfölös, pritaminpaprikás)és az egész csomagban annyi kalória van, mint egy joghurtban (73 kb). Én ezt szoktam még mozziba is becsempészni popcorn helyett. meg baráti összejövetelekre.
2011. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
korpovit keksz, igyál hozzá teát. joghurt, zöldség saláta,
2011. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Korpovit tényleg jó - fenébe, megkívántam! :D

- alma, akár friss, akár aszalt

- dió, mogyoró, mazsola (mértékkel)

- diákcsemege (mértékkel)

- répa, káposzta, retek (jégcsapretek, feketeretek szezon van), narancs, mandarin

- popcorn (ha már nagyon kívánod a chipset), de ne egyedül egyél meg egy zacskóval!

- sajt (mértékkel, mert zsíros)

2011. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!