Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok 50kg és 14 éves...

170cm vagyok 50kg és 14 éves fogyni szeretnék már próbáltam egy pár dolgok de nem tudtam leadni a fölös leges kg-ot sajna. Sokan mondják hogy van hájam de nem tudom hogyan dolgozhatnám le. Szerintetek mit csináljak? Többet mozogjak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a magasság/tömeg arányod brutális. nemhogy háj nincs rajtad, szerintem már vékony is vagy. Ha zavar, hogy nem vagy elég feszes, akkor egyél kevesebb nasit és sportolj sokat.
2011. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hová akarsz fogyni? Már így is kórosan sovány vagy, kizárt, h háj legyen rajtad. Aki ezt mondja, egy barom!


De fogyózz csak nyudogtan, majd kórházba visznek!

2011. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
képet!
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogynod nem kell. Mennyit sportolsz egy héten? Szerintem ott lesz a gond. Azért nem fogysz, mert azzal már veszélyeztetnéd a szervezeted. Ha azt a hájat izommá alakítanác, nagyon csini lennél.
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj többet! Kezdetnek pl. jó lesz, ha felhúzod a futócipőt és elkocogsz a legközelebbi dilidokihoz, hogy kikezeljen a testképzavarodból.
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jó nagy marhaságot írt, mert hájat SOHA nem fogsz tudni izommá alakítani.
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Már elnézést, kedves válaszolók, hogy lehet ilyen bunkón válaszolni?! Ez a szegény lány testképzavarban szenved, aminek komoly lelki okai lehetnek, nem hiányzik szerintem neki hogy földbe döngöljétek.


A kérdezőnek: Mozogj többet, de nem hiszem, hogy kövér lennél.

2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"már próbáltam egy pár dolgok de nem tudtam leadni a fölös leges kg-ot sajna"

Ami nem létezik, azt megszüntetni sem lehet...

Ja, mellesleg az már régen rossz, ha fölösleges kg-okat akarunk leadni.

Fölösleges zsírt esetleg, bár nem hiszem, hogy rajtad ilyen előfordul, 170/50 az már bőven alultáplált kategória...

2011. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 19. 13:18
 10/10 anonim válasza:
hallod én is 14 vagyok, 160 centis és 52 kg. Most növesztettem az ünnepek alatt egy kis pocit de már ennek vége és irány az edző terem :) Sose kilóba mérd!! HA NEM CENTIBE!!
2014. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!