Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indult meg a fogyás?

Miért nem indult meg a fogyás?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok 170cm és jelenleg 65 kiló.

53-55 kiló voltam 1.5 éve ez alatt híztam körülbelül 10 kilót.

Elkezdtem 1 hónapja járni újra kick-box edzésre,de hiába a futás meg az edzés meg az erősítés nem fogyok! Próbálok odafigyelni az étrendemre,de a főiskola mellett nem tudok rendszeresen étkezni főleg mivel a családom rendeli a kaját nem pedig főzünk.

Segítsetek hogyan legyen újra 55 kiló esetleg még kevesebb?

Étrend tippek vagy akármi. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


2011. okt. 20. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eltekintünk attól, amit a mérleg mutat, a tükörben mit látsz? Csinosabb vagy? Jobban állnak a ruhák?
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem érzem csinosnak magam,sokkal jobb volt amikor voltam 55 kiló és hordtam 27-28 as farmert most pedig jó ha elég a 30-as. Nagyon szenvedek de ha elkezdek nem enni akkor rögtön leesik a vérnyomásom elkezd fájni a fejem és elájulok,szóval nem tudok koplalni.
2011. okt. 20. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig az étrend a kulcs. A "megpróbálok odafigyelni" nem elég. Sajnos precíznek kell lenni. Ha 200-300 kalóriával többet viszel be, lassú lesz a fogyás. Ha viszont kevesebbet, nagyon éhes lehetsz. És 200-300 kalóriát nagyon könnyű tévedni, ez nagyjából egy párizsis zsemle energiatartalma.


Szóval nincs ételrendelés, nincs "anyu főztje". Mérleg van és számológép. Persze választhatsz más diétát, de mindenütt vannak megkötések, nehézségek.

2011. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. És mit ehetek és mit nem? Meg mennyit és hányszor?
2011. okt. 20. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok egy-két mondatban válaszolni. Lényegében mindent ehetsz, persze az arányokra vigyázni kell. Keress 1200 kalóriás mintaétrendet. Ha fizikailag aktívabb vagy (már pedig az vagy), talán jobb lesz egy 1500 kalóriás. Elég, ha hetente méred magad. Ha hetente fél-egy kilót fogysz, akkor jó a diéta.
2011. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!