Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nem fogyok és...

Hogy lehet hogy nem fogyok és a mérleg ugyan annyit mutat. De a centik azok mennek lefelé?

Figyelt kérdés
20 kilót fogytam, de még fogyni szeretnék kb 7 kilót. Pár hete megállt a fogyás, és ugyan annyi kiló vagyok.(Persze a mozgást és az diétát betartom) de a centik azok egyre mennek lejjebb, ez alatt értem a derék,mell és a comb méretet. (Nem mintha nem örülnék neki, de az furcsa, hogy ugyan annyi kiló vagyok, de vékonyodom)
2011. okt. 20. 18:10
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Mert izmosodsz. Az izom nehezebb a zsírnál, következésképpen előfordul, hogy alakul szépen a tested, de a kilóid maradnak.
2011. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LadyLee ***** válasza:

Gondolom (remélem) sportolsz, és akkor ez annak tudható be, hogy a zsír csökken, viszont az izom nő - ezáltal a súly nagyjából állandó egy darabig, de mivel ugyanolyan súlynyi izom kevesebb "helyet" foglal el, mint a zsír, a ruháidon és centikben érzed az eredményt.


Gratulálok - a centik úgyis fontosabbak és pontosabb képet adnak, mint pusztán a kilók.

2011. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!