Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az Ultrahangos kavitációs zsírbontással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg van hatása? Egyébként nem akarom a könnyebb utat választani csak sajnos a combomról és a fenekemről nem akar le kerülni a felesleg, így gondoltam megpróbálom ezzel
2011. okt. 20. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Bocs, én csak azért nem írok a hasonló tapasztalataimról, mert lehurrognának és lehúznának.

28/N

2011. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ismernek, had tegyék...írd meg kérlek, hogy mit tapasztaltál.
2011. okt. 20. 21:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Hason próbáltunk 2 alkalmat, egészen jó volt. Férfiaknál jobban működik.
2011. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

ha tudod mi az az ultrahang, és tudnád hogy magzatokat is vizsgálnak vele, akkor gondolom arra is gondolnád, hogy semmilyen károsító hatása nem lehet (semmilyen szövetre).

egyébként tapasztalat: ismerősöm pár hónapja szült, egészséges gyermeke született, kisfiú, szerencsére nem bomlott le a zsírszövete.. elég brutális lenne ha így hatna az ultrahang :)

sajnos továbbra sincs világmegváltó csodamódszer, de egyébként sok sikert a kereséséhez, ki tudja mit tartogat a jövő?

2011. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

íígy fogyasztották ismerősöm magzatát

[link]

2011. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

mert itt bizony felborították az emberi test működését, felfedezték a helyi fogyást és MOST csak a GYIK olvasóinak itt a lehetőség, hogy több év idióta kérdezősködés után végre megkapják a választ: ezzel az izével lehet fogyni csak úgy, csettintésre, pár ezer forintért.

3 hét múlva már nem lesznek kövér emberek.

2011. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Laki Andrea ***** válasza:
94%

Nem értem azokat, akik próba nélkül lehurrognak valamit. Olyan dolgot, amit nem is ismernek.

Természetesen az ultrahangos vizsgálat alkalmával nem lehet fogyni. Tart kb. egy percig, és olyan frekvencián, ami nem okoz semmiféle olyan hatást, amit a kavitáció igen. Össze sem lehet hasonlítani.

Ez a fajta kezelés igen is hatásos, működik, elég régóta dolgozom vele, nem kevés vendég megelégedésével a hátam mögött.

Nehogy azt higgye valaki, annyi az egész, hogy lefekszel, rángatom a pocakon a fejet fél órát, és pár hét múlva toppmodell leszel. Nagyon nem így van. Be kell tartani a sikerhez bizonyos és nagyon szigorú szabályokat, amiben a mozgás és a szénhidrát mentes étkezés benne van. És még mielőtt bárki felhörögne, hogy na persze, ezzel fogysz, nem a kavival, annak megsúgom, az elcseszett, idiótábbnál idiótább diéták miatt hízik el az emberek túlnyomó része. Az a diéta nem ér semmit, amit egyszer abba kell hagyni. Vagy életmódváltás legyen, vagy bele sem szabad kezdeni, mert jojó a következménye.

A kavitáció sem megoldás a 30-40 kiló plusszra. Ellenben nagyon jó megoldás arra, ha olyan makacs, tornával már nem megoldható zsírpánával van dolga az embernek, ami vagy öröklött, vagy az istenért nem mozdul. Erre lett kitalálva.

2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valóban igaz az utolsó válaszoló hozzászólása:) Én elment aztán két ilyen kezelésre és két hét alatt úgy hogy betartottam amit tanácsoltak, mozgás (ami amúgy is meg volt) rengeteg víz és étrend, lement a hasamról 8cm!! szóval valóban nem hülyeség.
2012. febr. 14. 22:29
 9/19 Laki Andrea ***** válasza:
74%

Nagyon szivesen megmutatnám neked azokat a szakvéleményeket, amiket itt a nulla tudásoddal megkérdőjelezel. Ha ennyire nem értesz ezzel egyet, miért vagy itt? Voltam azon a honlapon, jó nagy butaság a nagy része.

Miért cáfolod a kézzelfogható eredményeket? Te kipróbáltad?

2012. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

lehet már lassan azt kéne.. elmenni, és az egyik lábamról levakartatni a zsírt.. ha ez megtörténne, én minden fórumon megmutatnám az eredményt, és addig nem nyugodnék amíg életben van olyan ember, aki nem hiszi el hogy ez az egész működik.

persze ez egy elő nem forduló esemény, teljes mértékkel kizárt, hogy a jobb lábamról eltűnjön a zsír, miközben a bal lábam kevésbé vékonyodna..

és még te írod az én oldalamra, hogy butaságok vannak ott. ISTEN írását nem húzzuk le, a kőtáblákra sem mondjuk hogy butaságok vannak beléjük vésve, pedig az még kamu is!


de valamit fel lehetne villantani azokból a tudományos tényekből, szerintem rajtam kívül is sokakat érdekelne.

2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!