Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal étrend? (Kérdésed...

1200 kcal étrend? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Nagy súlyfeleslegem van és korházban voltam 3 napot ott 1000 kcal étrend volt 2kg-ot fogytam

az ottani dietetikus szerint 1200 kcal étrendet kellene csinálnom napi 5x-i étkezés


reggeli: 250 kcal

tízórai: 150 kcal

ebéd: 400 kcal

uzsonna: 150 kcal

vacsora: 250 kcal


szerintetek?


2011. okt. 23. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"ottani dietetikus szerint"


Az ottani dietetikusnak ehhez van képesítése és végzettsége, gondolom nem te voltál az első betege, s gondolom naponta több kövér embernek ad tanácsokat.

Nem bántani akarlak, csak ha a kórházban a szakember ezt mondja, akkor mit vársz az itteni laikus internetezőktől?


Szerintem pont az itteniekre nem, és az orvosra kéne hallgatni.


Bátorításként:

Egyik fősulis csaj ismim végig nagyon kövér volt, de kb. 120 kiló. Hatalmas csaj volt, tényleg rettenetesen kövér. ORvos javasolta neki az 1000 kalóriás étrendet, a gyomorgyűrű előtt még nézzék meg ez hogy hat. 11 hónap alatt olyan sokat fogyott a csaj, hogy most senki nem ismer rá, kb. 5 kiló felesleg van már csak rajta! Kilóban nem árulta el mennyit fogyott, de sztem 50 kilót simán!

Szóval jó az 1000 kalóriás étrend, éhezés vagy nem, valamit-valamiért! A saját szememmel láttam az eredményt!!!

Neked is sikerülhet, csak bízz magadban, és ne add fel! Gondolj arra, hogy fél év alatt feleakkora lehetsz, mint most vagy, 1 év múlva pedig teljesen normális alakú lehetsz :)

2011. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gondolom ha a dietetikus ezt javasolta, akkor annak egyrészt oka van, másrészt pedig nem elküldött isten hírével, hogy majd 40 kilóval vékonyabban térj vissza, hanem folyamatos ellenőrzést is biztosított hozzá.

Ha rendszeresen mész kivizsgálásra és odafigyelnek arra, hogy ne károsodjon semmi a koplalás miatt, akkor természetesen lehet ilyet csinálni.

A gondok ott kezdődnek, amikor valaki agyatlanul kezd el koplalni, és leépíti a szervezetét. Igyekezz a lehetőségeken belül minél többféle, minél értékesebb tápanyaghoz jutni, és egyeztess arról, hogy szükséges-e ilyen alacsony kcal mellett valami táplálékkiegészítő.

2011. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

*ORvos javasolta neki az 1000 kalóriás étrendet, a gyomorgyűrű előtt


Aha... gyomorgyűrű ELŐTT!!!

Nagyon nagy különbség!!! A kérdező nem írta, hogy gyomorgyűrűt kapna!

2011. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Persze, kell fogynod, de én úgy gondolom, lassan, de biztosan!

Kérd ki több dietetikus véleményét, beszélgess személyi edzővel is erről! Ne akadj le egy embernél! Írd össze dolgokat, amit mondtak, élvezd azt, hogy egészségesen eszel! Ne félj segítséget kérni több embertől!

By the way, 3 nap alatt -2 kg-t tudom, hogy le lehet adni, de szerintem egyáltalán nem egészséges, akkor se, a gyorsan fogysz. :S

Upsz, most nezem, regi a kerdes. :D

Azert remelem tudtam valakinek segiteni. :)

2019. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!