Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta-e már valaki a...

Próbálta-e már valaki a Forever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó készüléket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérlek! Please! HA NEM PRÓBÁLTAD ezt a készüléket, kérlek, ne! ne! ne! írd meg az elméleti feltevésedet arról, hogy lehetséges-e az ultrahangos zsírbontás, meg hogy mekkora barom, aki hisz az ilyesmiben, meg hogy lusta az, aki ilyet használ, meg hogy az ultrahang csak magzatok vizsgálatára való! HA PRÓBÁLTAD, akkor viszont pozitív és negatív véleményekre is kíváncsi lennék!
2011. okt. 25. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

:D

Like.

2011. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

Big big Like :D -.-'

Inkább faszasszál zsírt XD



Szerintem ezt az új hülyeséget még csak most dobták piacra,szóval nem sok mindenkinek lehet. Majd egy jó pár hónap múlva talá tud valaki írni valami tapasztalatot,de zt a tapasztalatot már előre látom a lelki szemeim előtt :)

2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1%
* fagyasszál XD
2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Édes Istenem! Vajon miért nem sikerül megérteni, hogy csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi? A "demuszájválaszolnom" ez valami betegség?
2011. okt. 25. 14:52
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

én tudom, én tudom!!

nem betegség, egyszerűen viccesek az ilyen fogyókúrázók, vagy varázslók vagy akármik.

én pl. ezért lájkoltam, nem mert válaszra méltatnám a témát :D

2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

.Aczél.!


De! De! Mégis válaszra méltattad a témát, figyeled a kérdéseket, izgat a téma... hm... ezt a rovatot nézed...

Mindenesetre hálás vagyok, hogy csak lájkoltad, és nem írtad a véleményed:-)

2011. okt. 25. 16:27
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Otthon elvégezhető plasztikai sebészeti készletet nem árulnak valahol? Megkérem a szomszédot hogy nyomjon már belém egy kis szilikont,ráférne a melleimre... :/
2011. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
:)
2011. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
87%
Szia! Ne foglalkozz ezzel a sok barommal. Én màr hasznàltam. A hasamon kezdtük a kezelést 3 napja holnap lesz a második. Még nem vettem észre semmit, mondjuk a bődületes folyadékbeviteltől állandóan feszül a hasam szval emiatt se tudom igazàn megítélni, de ahogy lemegy a többi kezelés írok:-)
2012. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"A hasamon kezdtük a kezelést 3 napja holnap lesz a második"

és még te barmozol? (nem a terméket véleményezem!) :)

2012. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!