Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni hasról és...

Hogyan lehet fogyni hasról és gyomorról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Egyél kevesebbet.
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Gyomorról?...
2011. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha energiahiány van, a zsírraktárak ürítése genetikailag meghatározott módon történik, egyénenként eltérő ki honnan fogy leggyorsabban.

lokális fogyás pedig nincs.

2011. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem leginkább felülés meg lábemelés.
2012. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
98%

A gyomorról akkor ha kevesebbet eszel, és összeszűkül, ez egészségesebb is, mert így be tudod tartani hogy sokszor keveset egyél, és könnyen le tudod mozogni, és kevesebb ételre lesz szükséged hogy megteljen a gyomrod. Még az is hatásos ha 3 falatonként iszol egy kis vizet, mert az telít, de nem hízlal. Illetve egyél lassan, tarts kis szüneteket. Ez a gyomorra.

A zsírt pedig diétával tudod. Nem nehéz, csak szénhidrát (keményítő + cukor) nélküli ételeket fogyassz elsődlegesen.

A futás a legjobb fogyókúra, mondják sokan, és ez így van. Gimnasztikát ajánlom, olyat hogy felülés (amikor elkezd fájni akkor kell folytatni, mert akkor kezdődik az izmok dolgozása), fekvőtámasz, futás is jöhet, ugrálókötés az nagyon jó, meg gondolom tesi órán ti is csináltátok ezeket. 4 ütemű fekvő, hirtelen ezek jutnak eszembe, de gimnasztika alatt gondolom tudod mit értek. Ezekből először hetente 2x pl. 2 hónapig, aztán hetente 3x 1 hónapig majd 5x 2 hónapig, végül lehet minden nap amíg el nem éred a kívánt külsőt. Én is el szeretném kezdeni. Napi 30-45 perc elég, de 30 legalább. Közben 0.5-1 liter vizet megihatsz, de 2 órával edzés előtt ne egyél, mert akkor nem a zsírt hanem a bevitt kalóriákat égeted el. Az is hasznos persze, de nem fogsz fogyni. Mindent leírtam remélem amit akartam és ami az eszemben volt. Sok sikert hozzá, de a lényeg hogy ÉLVEZD a mozgást ( endorfint szabadít fel;) amit 'boldogsághormonnak' hívunk ) ! :)

2012. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%
csak hasrol tudsz gyomorrol nem.
2015. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!