Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna/leírna 1 konkrét...

Valaki adna/leírna 1 konkrét szálkásító étrendet?

Figyelt kérdés

Valaki tud adni 1 konkrét szálkásító étrendet, azaz hogy mit ehetnék reggelire ebédre délután vacsorára és hogy milyen időközönként ..

ne olyat hogy húsfélét vagy fehérjét hanem konkrétan kaja nevet pls


2011. okt. 27. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a videót de most valaki letudna irni egy ilyet?
2011. okt. 27. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


a mennyiségeket a számodra megfelelő értékekre kell beállítani.

2011. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi és más étel nem is ehető ezeken kivül?
2011. okt. 28. 06:04
 5/8 anonim ***** válasza:

de, azért többféle sovány hús létezik, fehérje tápkiegek helyett lehet reggel is húst enni tk kenyérhez, zabhoz.

nyilván nem zsíros sertéshúst eszik az ember, ha van más (!) manapság ugye van, a zsírokat nem a szárazföldi állatokból kell pótolni, hanem bizonyos olajos magvak, tengeri halak zsírsav összetétele igen kedvezők. tehát rögtön be lehet vonni a képbe a tonhalat, hekket.. meg kell nézni a lazacok és pisztrángok zsírját mennyire jó, mert azok is elég hideg vizekben élnek, és pl. most megkívántam..

tehát voltak zsírok, fehérjék - állatokból, a különböző tejtermékek is jók, ha bírja a gyomrod. vannak light verziók, bár a tejzsír aránylag nem rossz (!), de mint írtam nem az az ideális típus, amit keresni kéne.


szénhidrátokból pedig el kell fogadni, hogy a cukor, a finomított (fehér) liszt egy vicc! a szervezetünk szétbarmolására jó, ha nincs éhezés én már tényleg alig-alig eszem ilyeneket (nyilván nincs éhezés jelenleg) :)

mellette zöldség a vitaminok, rostok, ásványi anyagok miatt, ezekben elég kevés az energia (nem a krumplira gondolok) + gyümölcsök, de ezek már cukrosak. de itt is nagy különbség van egy alma és szőlő között.


ezeket simán lehet enni, ezekkel 100 évig elélhetnél, mert megvan az az előnyük, hogy szinte mind amit írtam természetes, relative kis mértékben feldolgozott termék, nem tartalmaznak jelentősebb mennyiségű adalék anyagot (habár a kenyérben a c-vitamin nyilván nem lenne káros hatású, akkor sem árt kerülni a feldolgozott élelmiszereket) kb. ennyi. a mennyiségeket állítsd még össze, ha ezt is én tenném, akkor kérném az 1000-est munkadíjért :)

2011. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj ez hosszú válasz el se olvasom. Nincs valami csodabogyó helyette?
2011. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

?

Harry Potter már megette.

2011. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aczél baromi rendes hogy segít, korrekt infókat ír le, de ha elolvasod a Sárga kapszulát, bodybuilder.hu ról ingyé letölthető nem marad kérdésed a témában,az meg hogy pfúúh ez túl hosszú ezt nem is értem hogy lehet valaki ennyire lusta most én is edzek egy hölgyikét havi 10 000et fizet azért mert nem képes elolvasni 70 oldalt...de ez már az ő baja
2011. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!