Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul eszem, szeretné...

Nagyon rosszul eszem, szeretnék változtatni, de nem tudom hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, nagyon rosszakat, és rendszertelenül eszem. Általában valami gyorsfagyasztott cuccot sütök ki valami körettel.

De mostmár érzem, h nem mehet tovább. 65 kilo vagyok 92/77/105 cm és 168 cm magas vagyok

Adjatok tanácsot, h mit tudnék enni ezek helyett, amit egyszerű elkészíteni ( normális konyha hiányában) és laktató.

Köszi



2011. okt. 29. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltött medvetarkó
2011. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, nincs túl sok lehetőség élelmiszert tárolni. Sok zöldséget kellene enned: káposztát, zöldbabot, spenótot, tököt, sárgarépát, paprikát. Ezeket párolhatod, vagy egyiket-másikat akár nyersen is fogyaszthatod. Ha van lehetőséged, készíthetsz főzeléket is (lájtosan). Vagy zöldséglevest.


Ami a húsokat illeti, az egyszerű kisütés nem vészes. Csirkemellet, pulykamellet, sertéscombot ajánlok. De helyettesítheted ezeket csirkemellsonkával vagy gépsonkával. Esetleg főzhetsz ki virslit.


Hát így hirtelen ezek jutottak eszembe. De nem történik semmi akkor sem, ha egyik-másik nap nem eszel főtt ételt.

2011. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

köretnek mehet rizs és párolt zöldség

vegyél natur lében tonhalat, mozzarella sajtot(light) azt csak hozzákevered

sonka, esetlge főtt pulkyavirsli

ha van lehetőséges párolva tudsz husokat is

főzzél tojást

zöldségeket tudsz nyersen enni, ha van időd és lehetőséged zöldségleves, tojásleves, főzelékek hamar megvannak

gyümölcsök kefírrel, túróval

2011. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!