Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen legyen az étrend? (...

Milyen legyen az étrend? ( életmódváltás+ fogyás)

Figyelt kérdés

166/71kg 16/l

Az ebédemben nem tudok válogatni azt kell ennem,amit kapok. Csirkemellett heti 1x tudok enni:/ Tk. kenyeret is csak ritkán,szóval midnenféle divatos meg csoda élelmiszerek nélkül kéne. Futni fogok..heti 3-4x 1 órát:) ( ezt majd emelem) + vizet iszok..eddig sem ittam cukros löttyöket


2011. nov. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm így fogyott le ,az ebéden ő sem tudott variálni,mert azt ugyanúgy kapta mint te,ezért úgy döntött,hogy az bőven elég is lesz neki,és mást nem is evett egész nap. Havonta 2-3 kiló ment le róla.
2011. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen hülyeséget én is cisnáltam..nekem lement 5 nap alatt így 4kg..mivel nem bíratasm tovább vissza is jött..szóval vmi normális kéne:)
2011. nov. 1. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Tojás, hal, gomba, csijke:). zöld köret. Frissen->natúran. Ha konzerv vagy nem túl friss párolva. Kígyó ubi, saláta, paradicsom, paprika, retek. Nagyon fontos: nyáron magy. szezon cuccok: borsó, karfiol, pffff. stb. Reggel répa, karalábé... Kevés ember érti ezt az életmódváltás->fogyás összefüggést és érdemes Neki tanácsot adni! Úgyhogy Respect! :)
2011. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!