Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen tenni ha...

Mit tudok az ellen tenni ha rámtört a falási roham. De most bűntudtaom van. Mit tegyek hogy ne szívódjon fel a táplálék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Semmit. Egy nap nem oszt nem szoroz. Ma én is faltam,falok. Megettem 3db ilyet: [link]


Plusz, 6000ft-ot költöttem egy cukrászdába,szinte az összes fajta sütiből vettem és csak tömöm tömöm és tömöm magamba:)iItt van előttem 3tálca süti és abból eszek amelyikből jólesik bármilyen határ nélkül. Igaz én már csak súlyt tartok,(170/55)de fogyiba is belefér egy egy ilyen nap. Hidd el nagy megkönnyebbülés.

Ne legyen bűntudatod mert az sz@r...


Ha szabad tudni mi volt az a nagy falás?

2011. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, most komolyan? bűntudatod? .. mintha még mindég keresztény lenne mindenki, és bármit tesznek az emberek bűntudatuk lesz.. de Én megbocsátok.


figyelj, baromi egyszerű: normális étrend szerint eszel. ami mellett nem leszel baromi éhes, plusz még tápanyagokkal is el leszel látva. ide tartozik valami vitamin kiegészítés is, mert a vitamin éhség is gyakran valamilyen étel hiányérzetét kelti az emberben.

és akkor még egy minimális akaraterőre van szükség, annyira hogy azt edd, amit elterveztél, és ne mást.

2011. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ittam egy csomó kakaót meg ettem egy túrórudit.de ez azért gond met elhatároztam hogy ma nem eszem semmit csak gyümolcsöt de ha nincs suli és ráérek akkor mindig ezvan..
2011. nov. 3. 11:50
 4/29 anonim ***** válasza:

ha neked ennyi az egész, egészség kinézet stb. akkor le kell sz.arni, amit most írsz ezt ahhoz tudnám hasonlítani mint hogy valaki lecsonkolja az egyik karját, aztán bűntudata van. de miért? hát tudja hogy mit csinál. te is tudod, hogy minimális evéssel tönkre teszed magad, hogy elkezdesz zsírosodni ha nem eszel normálisan, ebben semmi új nincsen. ha izmot akarsz veszteni senki nem gátol meg (szüleid? nyaralnak?) de legalább ne írd a bűntudatos blablát :D igen, hülyeség amit csinálsz, igen értelmetlen. de ha zavar, akkor miért nincs jobb dolgod mint direkt tudatosan elbas.zni a kajálásodat?

ez így honnan jött neked? (ha azt írod, hogy a tv-ből vagy valami divatlapból, ne tedd, mert megkereslek és kivágom az újságodat és a tv-teket az ablakon) :)

2011. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

EGY NYAMVADT KAKAÓ MEG EGY TÚRÓRUDI????????????????

NA NEEE...AKKOR MIT SZÓLNÁL TE AZ én 3tálca sütimhez? :/

És ettől sem fogok hízni,nem hogy te a kakótól meg ruditól.

2011. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

egyébként én azért írtam amit írtam, mert már előre feltételeztem, hogy sza.rul eszel.

nem a kakaóval vagy a rudival rontasz el bármit is.

mit eszel egyébként? és mennyit?

2011. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hát attól függ.általában gyümölcsöket,mellőzöm a lisztes cuccokat meg a tejet.de néha nem bírom ki..
2011. nov. 3. 14:18
 8/29 anonim ***** válasza:

néha én is eszem tejet.

nem tudom mit nem bírsz ki, néha te is eszel lisztes dolgokat meg tejet? :)


nem, az egészséges ételeknél is oda kell figyelni a mennyiségre, ha tudod hogy "ennyit" szoktál enni, de ennyivel látszik hogy lassan te sikerül híznod, akkor nincsen szükséged annyi ételre, vagy többet mozogj. de mivel az élelmiszer mennyiséget könnyebb szabályozni, egyél valamivel kevesebbet, mert úgy tűnik az is elég neked.

2011. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 hollófernyiges ***** válasza:

Egy nap alatt nem lehet lefogyni, de ugyanúgy meghízni sem.

Ezen túl a szervezet is pufferol fölfelé és lefelé is, nem nyúl egyből a zsírtartalékhoz koplalásnál és nem rak mindent zsírba ha bőség van.

2011. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Úgy hívják ezt, hogy cukor éhség. Nagyon nehéz ellenállni, de nem lehetetlen. Amint érzed, azonnal csinálj valami olyant ami eltereli a gondolataid. Ha normális éhséggel is társul, akkor én ki szoktam hagyni az aktuális evést, mert én pl akkor tuti hogy ennék olyant is amit nem kéne :)
2011. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!