Sokat eszek ma?

Figyelt kérdés

1 éve váltottam életmódot, de az utolsó 2 hónapban nagyon elhagytam magam és csak zabáltam. És már nem igazán tudom, mi számít normálisnak.. :S


Reggeli:

kb 70 gramm tk kenyérből + 100 g csirkemellsonkából szendvics

ebéd kb 150 gramm csirkemell natúran kisütve (zsiradék nélkül) + jégsali + kb 130 g tejföl

uzsi-vacsi összesen kb 300 g szőlő lesz.


160 cm magas és 100 kilós nő vagyok. Napi 40 percet szobabiciklizek.


2011. nov. 3. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egészen abnormális.

A 70 g kenyér elfogadható (majdnem kevés, de elmegy), ehhez 10 deka sonka viszont akkor is sok, ha összességében kevés benne a kalória. A fele is bőven elég. Viszont nincs mellette egy fia zöldség sem.

Az ebéd oké, de minek ennyi tejföl? (Ha 20%-os, akkor iszonyú felesleges zsír és kalória, többre mennél egy fél adag rizzsel.

Szőlő: az egyik legmagasabb cukortartalmú gyümölcs. Lehet enni gyümölcsöt, kell enni, de uzsonnára 1 fürtöt, és nem vacsorára.


Nem tudom, fogytál-e ezzel a módszerrel, és ha igen mennyit, de én arra tippelek, hogy nem igazán hatékony.

Amit ettél, az kevés és nem jó.

2011. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A a reggeli legyen egy györi édes egy alma meg egy jogkrút

Az ebéd az tökéletes

A vacsival van gond mert a szölöt nem fogja birni a gyomrod

magas lesz a gyomor savad

2011. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: nem igaz, hogy nem jó. Inkább azt mondom, nem igazán jó, lehetne sokkal jobb.

Kiszámolod a napi kalóriaszükségletet, heti fél, maximum 1 kg fogyáshoz. Ebből levonsz kb. 150-200 kalóriát gyümölcsre, a maradékot elosztod 3 felé.

Reggelire oké a szendvics, kevesebb sonka (adalék- és tartósítószer), több zöldség, paprika, paradicsom.

Ebédre: csirke, rizs, esetleg zöldséges rizs, salival vagy édesítős savanyúsággal.

Vacsira: maradék hús vagy rántotta, párolt zöldség, nyers zöldségek.

Gyümölcs: válassz alacsonyabb cukortartalmút.

2011. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*A a reggeli legyen egy györi édes egy alma meg egy jogkrút


Joghurt, de mindegy. A Győri édes viszont kész átverés show, felesleges ész nélkül bedőlni a reklámnak. Pontosan ugyanannyi kalória van benne, mint egy szendvicsben, csak a szendvicsben nincs cukor és nem leszel éhes tőle. Még viccnek is rossz, hogy Győri édessel fogyókúrázzon valaki. Csak el kéne olvasni legalább egyetlenegyszer, mi van ráírva a csomagolásra.


*Az ebéd az tökéletes


Nem az. Délben még bőven kellene az a lassan felszívódó szénhidrát, a tejfölben lévő zsír viszont tök felesleges.


*A vacsival van gond mert a szölöt nem fogja birni a gyomrod

magas lesz a gyomor savad


Nem lesz.

2011. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy vitték be a növéremet a korházba
2011. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen a szendvicsben paprika vagy paradicsom vagy uborak vagy saláta levél vagy mid
2011. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probáld párolni a húst úgy a legegéségeseb
2011. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!