Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire szigorúan diétáztok?

Mennyire szigorúan diétáztok?

Figyelt kérdés
Néha belefér nálatok egy kis finomított cukros, panírozott vagy fehér lisztes étel, vagy ezekből semennyit nem esztek?
2011. nov. 3. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Eszek sütit minden hétvégén.

Hetente egyszer eszem panírozott csirkemellet.

Kenyeret hetente egyszer eszem, tésztát is k.b. így.

2011. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyritkán befigyel valami cukros vagy fehér lisztes, de nem csinálok belőle rendszert, és akkor sem zabálom tele magam belőlük. Talán olyan átlag havi 5-6 alkalom a max. Van, hogy csúnyán túllépem a kalórialimitem, de nem ilyesmikkel (hanem pl. aszalt datolyával, mandulával, de megesett már, hogy sima zsiradék nélkül sült csirkecombfiléből zabáltam be túl sokat).

A panírt nem szeretem.

2011. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 fajta "szakaszom" van. a diétás meg a pihenő. a diétásat folytattam most 10 hétig, mindenféle melléevés nélkül, lement 8 kg. így jött 2 hét pihenő, amikor súlytartóan eszek, de szinte bármit (tehát belefér a tészta, a hambi, a süti). nemsokára kezdem az újabb 10 hetemet, mert még van 6-7 kg feleslegem. remélem, ez most már belefér ebbe a 10 hétbe.
2011. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem max 2havonta fér bele valami édesség.
2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem fér bele. Ha meg ennék belőlük, nem tudnék mértéket tartani, úgyhogy inkább nem is eszek egyáltalán ilyesmiket :-)
2011. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!