Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 kg vagyok és 48kg szeretné...

168 kg vagyok és 48kg szeretnék lenni. Szerintetek az túl sovány?

Figyelt kérdés
igazából már fogytam 10kg-t de szeretném elérni a 48-at de sokan mondják hogy abba kéne hagynom... men tudom hogy mit tegyek...
2011. nov. 4. 02:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos amikor én voltam 48kila a 170cm-hez, a háziorvosom már mindenféle pszichomókus telószámát akarta rám tukmálni, mondván, hogy ez már nem normális. Utólag visszatekintve volt benne igazság...
2011. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy semmi erőd ne legyen, gyenge, gyakran beteg legyél, a melled is elfogyjon akkor tökéletes súly.
2011. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki 178 cm, 49 kg.
2011. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

*Ismerek olyat, aki 178 cm, 49 kg.


Attól, hogy ismersz ilyet, ez még nem lesz normális dolog.


Kérdező, ha töredezett körmöket, betegesen sápadt bőrt, hulló, vékony hajat szeretnél, melleket viszont nem szeretnél, akkor csak csináld. Akkor is nyugodtan fogyj még, ha nem akarsz menstruálni és meddő akarsz lenni.

Csak majd ne csodálkozz, ha elhagy a majdani férjed egy kövérebb nőért, aki viszont tud neki szülni. Kb. ennyi.

2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hány centi vagy attól függ.
2011. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
úgyis visszafogod szedni,lehet hogy nem ennyire amennyire most vagy de kb.5-10 kilót talán még többet visszafogsz szedni
2011. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha a 168 az centi, akkor én is annyi vagyok. Most 62 kiló, 53 voltam, amikor a legvékonyabb voltam, most megint annyi szeretnék lenni... úgy jól éreztem magam, de nem voltam extra vékony, szóval 48 az simán belefér szerintem. De gondolom, alkat kérdése is.
2011. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!