Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend ó súlytartásnak?...

Ez az étrend ó súlytartásnak? Vagy sok? Kevés? 14/L 174 cm

Figyelt kérdés

reggeli 9-kor :1 abonet ( 17 kcal )és kis szelet teljeskiörlésű barna kenyér pirítva+minkettőre padlizsánkrém vagy az eggyikre 1 lapkasajtot teszek padlizsánkrém helyett és lehet eszek mellé egy kis paprikát

ebéd 13:30-14 kor : egy tányér lecsó + 1 kis szelet teljeskiörlésű barna kenyér ( talán pirítva )

16-17 körül : egy zöldalma + egy kis kocka csoki b 60 kcal

18-19 kor vacsora : egy 66 kcal-es müzli


2011. nov. 5. 20:41
 1/9 A kérdező kommentje:
mondjuk kevés biztos nem :P
2011. nov. 5. 20:42
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó :)


amúgy a reggeli a legfinomabb *-* nyámi

2011. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D igen azért ilyen sok :P
2011. nov. 5. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:

A műzlit kapásból elhagynám. Tudniillik azt tejjel eszik általában és a gabona társítása a tejjel, nagyon, de nagyon nem jó. Szárazon elrágcsálva..hát nem tudom:)

A csokit is elhagynám, üres, semmire sem jó ráadásul cukros.

Amint látom, nagyon kalóriafélő vagy. Ez rossz. Ha egészséges étrendre állsz át, akkor nem kell számolnod a kalóriákat, mert így élni egy kész agyrém..én legalábbis megőrülnék tőle.

Nincs az étrendedben főtt étel, egészséges szénhidrát, és egysíkú.

Hol vannak a zöldségek? cukkini, karalábé, sütőtök, brokkoli...???

A lapkasajt egy sajt nevü imitátor...helyette, ha sajtot szeretnék, inkább egy vékony szelet pannóniát választanék.

Az abonettel sem vagyok kibékülve. Helyette ehetnél teljes kiörlésű zsömit, kenyeret. Vannak már jó minőségű, adalékanyag mentesek, kovásszal készültek.

Muszáj feldúsítanod az étkezésedet, mert alapvető vitaminokat nem juttatsz be a szervezetedbe.

Hagy el az összes olyan dolgot, ami cukrot vagy bármilyen édesítőszert tartalmaz. (ha nagyon kell a cukor, csak nyírfacukrot használj, de csak fokozatosan emeld a mennyiségét!!)

Szintén elhagyandó a fehérlisztes cuccok!!!

Tejtermékek fogyasztását minimalizáld, a joghurtokat kerüld, főleg a gyümölcsösöket.

Remlem, tudtam segíteni! Sok sikert álmaidhoz!

2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mifene hogy üres kalória? Te tán egy gép vagy hogy mindíg a maximálisan vitamindús és egészséges ételeket eszed még ha nem is esik jól?


Gondolom a kérdező nem azért evett csokit mert,teleakarja nyomni magát a legfullosabb tápanyagokkal hanem mert FINOM és ezt kívánta!

2011. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az müzli szelet volt :) de egyépként köszi a válaszokat ^^
2011. nov. 5. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 21:17-es!


Érdekes észrevétel, de egy aprócska megjegyzésem nekem is lenne: itt nem a másikat kell kritizálni, hanem segíteni a kérdezőnek, amit te lazán elfelejtettél...

Hogy "mifene" az üres kalória? Tényleg nem tudod? Akkor talán ennek kellene először is utánanézned. Hisz kritizálni a világ legkönnyebb dolga, de felmutatni valami mást, valami újat, valami értékeset, nos az már valami.

Hát itt a lehetőséged....

2011. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez baromi kevés:S

reggeli abonett okés, kenyér szintén, padlizsánkrém jó, sajt is jó, még mehet rá nyugodtan csirke, pulykafelvágott paprika jó mellé

két étkezés közé kéne a vacsorád meg egy alma

ebéd szerintem jó, bár én ennék előtte levest is, vagy a lecsóhoz rizst, tarhonyát

16 felé jó az alma meg a kis kocka csoki is

vacsora hiányzik-maradék ebéd, zöldség, gyümölcs, joghurt, túró, padlizsánkrém abonettel, tojás, hús, hal, zöldségleves, főzelékek, szendvics

súlytartáshoz ennél többet kéne enned szerintem

2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem majd próbálkozom :) meg majd változtatni a milyensége is több zölség , gyümi...
2011. nov. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!