Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állítólag már nem élnék akkor...

Állítólag már nem élnék akkor ez hogy is van!?

Figyelt kérdés

1 Hete kaptam egy gyógyszert aminek az a neve hogy: Slimex

Elveszi az étvágyam nem nagyon kívánok semmit amit eddig megettem volna....Ha eszek is valamit akkor abból is egy két falatott mert ugy érzem hogy tele vagyok jól laktam...Tegnap is csak 2 almát ettem meg egy kis sajtott...És ez megy 1 hete...És ha összeszámolom akkor ez kb max 200 kalória...Na most azt hallotam oldalakon hogy ha tényleg ennyit ennék akkor már rég nem élnék,és hogy hülyéskedek...Ez a tény nem eszek semmit se beveszem reggel a gyógyszert és elmegy az étváyam ha ezsek is valamit akkor is alma vagy ahogyan mondtam beleharapok valamibe...


2011. nov. 6. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a gyógyszer veszi el az étvágyadat,akkor ne szedjed,vagy írass föl másik gyógyszert.Gyomorszűkületed is van ,ezt onnan gondolom hogy 1-2 falattól tele vagy.Orvosoltatni kell a problémát.
2011. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan tüntesd el azt a gyógyszert.Nagyon nem tesz jót a szervezetnek az éhezés.Meghalni nem lehet 1 hét alatt, még akkor sem, ha nem eszik semmit az ember, viszont ha még egy ideig így éhezel, az nagyon be fog tenni.
2011. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért érzem magam tele egy két falattól,mert ez a gyógyszer hatása...Nem leszek éhes nem fogom kívánni az édességet se semmit se mit eddig megettem volna...De itt nekem az a kérdés hogy tényleg napi ma 200 kalóriat eszek mert mindent nézek akkor én hogyhogy életben vagyok mert azt hallotam már nem élnek...És nem hülyéskedek ne értsetek félre de igy van össze lehet számolni: 2 alma meg egy pici sajt nem hiszem hogy több lenne 200-nál...
2011. nov. 6. 13:07
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy éhezek mert nem érzem magam éhesnek és ezért rendeltem ezt a tablettát mert sokat hallotam róla hogy milyen jó és ki akartam próbálni...Na most 22 éves vagyok 160 cm és 50 kiló ami már szerintem lement kb 2 kg mert elromlott a mérleg és nem tudom megmérni magam:))) De érzem hogy fogytam és mellete keményen napi 100 hasizmot is csinálok!
2011. nov. 6. 13:09
 5/15 anonim ***** válasza:
azert irjak, h nem élnél, mert 200kcal nagyon kevés egy szervezet fenntartasahoz, srjaban leepulhetnek a szerveid a vitaminhiany miatt ugy, h te nem is tudsz rola, aztn mikor mar keso lesz, es mindenféle bajod lesz akkor majd jarhatod az orvosokat..de t eleted te dolgod..ha neked arra van szukseged h mindened meglegyen majd mutve, vagy ha tonkreteszed a gyomrod beleid, aztan majd kaphatod a kajat infuzion, aztan majd lefogysz.
2011. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Virág6 válasza:
Nem csak a gyomrod fog szűkűlni,de a fogyás rámehet az idegekre.Én is fogyóztam és ráment az idegeimre.A kórházba kötöttem ki.Nem sok tartotta vissza,hogy behülyülök.Nem lehet viccelni ezzel,komolyan mondom.
2011. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

40 napig bírja asszem a szervezet ilyen éhinségben, fokozatosan leépül, közben megvakulhatsz, az emésztőrendszered is tönkremegy, idegrendszeri károkat szenvedsz el.., és a szervezet ilyen szintű leépülése visszafordíthatatlan folyamat, és visszafordíthatatlan károkat okoz. Gratulálok a sok eszedhez, hogy tudatosan segíted elő a szervezeted belső leépülését!

A 160 kg-hoz meg az 50 kg az pont jó. Hagyjuk.

2011. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Jól írják az előttem szólok!

Még annyit tennék hozzá,hogy erről a tabiról olvastam,hogy akkor is egyél ha nem vagy éhes mert teljesen lelassul az anyagcserég és utánna megállsz a fogyásban mg ha nem is eszel illetve ezek a tabik egy idő után már nem fejtik ki hatásukat vagyis inkább vannak időszakok amikor jó vannak amikor nem!na szóval érted:attól függetlenül egyél persze kis kalóriájú egészséges ételeket és akkor jó lesz a fogyókúrád!

2011. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amugy meg nem ertem, h hogy akarsz zsirt vesziteni, ha nem lesz anyagcseréd, nem fogsz nagy wc-re jarni..hol akarod h kimenjen a zsir??orrodon? kifujod? neszedj hulyesegeket..egyszeruen kezdj feherje dietaba, izmod megmarad zsir lemegy..ennyi
2011. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

te láttál már afrikai éhezőt, aki nem élt?

biztos hogy nem. mert azt afrikai halottnak hívták volna. egy darabig kaja nélkül is lehet élni, attól még nem leszel Isten, hogy egy darabig kihúzod koplalva. már volt aki tovább bírta nálad.

aki meg azt írta, hogy 1 hét koplalás utána (amikor még almát is eszel) már nem élnél, az komplett idióta volt.

2011. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!