Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi legyen a vacsi? (:

Mi legyen a vacsi? (:

Figyelt kérdés

Reggeli: (9kor) kb 40g vitalis müzli + 1,5dl 1,5zsír%os tej

ebéd: (2kor) falafel laffában

/ez a világ egyik kb. legegészségesebb vega éttermében készült; a laffa kukoricalisztből, a töltelék káposztasali volt, a fasírt meg csicseriborsóból készült( mert irtózom a hústól, kéthetente egyszer ha eszem-)/


vacsira gyümölcsöt terveztem. szerintetek az okés? mondjuk egy banán, vagy 1-2 alma, ringlószilva… mert ilyenkor azt kívánom, estefelé. de az nem árthat ugye?


általában ezeket eszem, csak az ebéd változik mindig, de általában főtt… főzelék, rántotta fehérjéből, grillzöldségek, de van hogy saláta.

nem vagyok kövér, de dagi voltam, és nem is szeretném visszahízni a leizzadott kilókat…

jelenleg is sportolok (heti kb. 5 óra balett + 2x egy óra futás, és minden nap torna otthon)


2011. nov. 6. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Pacalpörköltet ajánlok, egy kis tepertős kenyérrel.
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
most komolyan :DD
2011. nov. 6. 18:40
 3/15 anonim válasza:

én ezt ajánlom:

banán + alma + birsalma + kis sajt

jó étvágyat bármit is fog vacsizni:)

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sör.
2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Rakottcsirkét
2011. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tehát figyelsz arra hogy mit eszel :) nem túl sok értékes választ kaptál és ez se lesz az , attól függ eddigi evéseiddel hány kalóriát vittél magadba , én almát ennék , vagy rántottát ,,, hú rántottaa :) nyamí , bármit is eszel jó étvágyat :)
2011. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezeket gyümisalinak megcsinálni hozzá joghurt vagy túró
2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok , és almát ennék lereszelve fahéjjal meghintve

:D

2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor meg utolsó és utolsó előtt-előtti ....mind1 69%-os
2011. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 /Anita_'94/ válasza:
Az elsővel egyetértek, tényleg jól hangzik. Bele is halnék, ha csak egy banán lenne a vacsim. Pont este vagyok a legéhesebb :S
2011. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!