Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok mondani hatásos fogyóku...

Tudtok mondani hatásos fogyókurát?

Figyelt kérdés

Nyáron felszedtem magamra pár kilót. Főleg a fenekemen és a lábaimon látszik. Versenyaerobicozom hetente 2x de az nem nagyon fogaszt - inkább csak kontiban tart.

Lécci, mondjatok hatásos fogyókurákat!


2011. nov. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

hivatalosan "hatékony fogyókúra" nem létezik, nem kötekedésből írom.

szálkásító étrendet követsz, és utána számolsz miből mennyit kell enned, és mennyivel fogysz VAGY rábízod az egészet a véletlenre, és csak kevesebb kenyeret, tésztát-rizst eszel (tehát szénhidrátot) elhagyod a mesterségesen finomított cukrot tartalmazó 'ételeket'.

az utóbbi egyszerre egyszerűbb de a fene tudja neked mennyivel kell kevesebbet enni, így lehet kevésbé egészséges illetve kevésbé hatékony. de még mindég egyszerűbb, ez valahogy az átlag embereknek nagy előny szokott lenni, én ajánlom, hogy nézz utána rendesen miket s mennyit eszel.

2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod kiknek kell a fogyókúra??Akik túlsúlyosak (+ 50-60 kiló felesleggel élnek) és az életükért kell küzdeniük. Neki szükkségük van az első időben fogyókúrára, amíg az életük nem lesz veszélyben. Te is ez a kategória vagy? A Lifenetwork-öt szoktad nézni? Ajánlom figyelmedbe! Amire szükséged van az az, hogy elhagyd a cukros/édesítőszeres, finomitott lisztes cuccokat (ahogy az előttem szóló is említette). Önmagában a cukor elhagyása fél csodát művel, a másik fele pedig benned van. Aki versenyaerobikozik, az ugrál rendesen... ha ez kevés, kocogj egy kicsit, vagy dühödet add ki egy boxzsáknak rúgásokkal....neked bírnod kell...
2011. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen! Nuku kaja, csak sok víz! Japán módszer! Olvasd egybe gyorsan!
2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem értem Utolsó :D
2011. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű, nem, vagy keveset enni és sok folyadékot inni!
2011. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj, nem enni.. nem ezt :)

a japán részt :D azt hittem egybe olvasva valami "mást" ad ki :D mindegy, fáradt vagyok, ne engedd hogy téged is lefárasszalak.

2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!